Kategorie
Aktualności Blog Filmy

7 Błędów popełnianych przez mężczyzn podczas znajomości z dziewczynami
Nie możesz nawiązać dłuższej relacji z dziewczyną? Uciekają od Ciebie jak od ognia? Zastanawiasz się co robisz źle? Zostań z nami i dowiedz się kilku przydatnych wskazówek jak, dlaczego, i przez co nie udało Ci się nawiązać odpowiednich relacji z drugą osobą ! Sprawdź jakich unikać błędów!

7 Błędów popełnianych przez mężczyzn na początku znajomości z dziewczynami

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu,

zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Planowanie życia po pierwszej randce, otwiera listę popełnianych błędów

Spotykasz się z dziewczyną na pierwszej randce i bardzo Ci się spodobała. Marzysz już o założeniu rodziny właśnie z nią… Dzieci, wspólne gotowanie rosołku w Niedzielę ale… wstrzymaj się z tym trochę! Dla większości kobiet będziesz zdesperowanym i mizernym facetem, który na siłę szuka matki swoich przyszłych dzieci. Jeżeli planujesz z nią resztę życia po godzinie znajomości to nie zdziw się, że być może więcej nie odbierze od Ciebie telefonu. Bądź bardziej tajemniczy i nie planuj nawet tego, co będzie za dwa tygodnie. Skup się na niej i na spotkaniu.
6. Nadmierna ilość wiadomości

Zasypujesz ją dziesiątkami wiadomości dziennie. Regularnie pisząc smsy, wysyłając emotki na Messengera czy oznaczając w postach. Pomyśli raczej, że jesteś nachalnym i niebezpiecznym typem niż, że po prostu dużo o niej myślisz. Uważasz, że gdybyś Ty dostawał kilkadziesiąt wiadomości w odstępie kilku minut to za każdym razem sprawiało by Ci to przyjemność? Każdy ma też inne obowiązki. Postaraj się zredukować to do minimum, poczekaj czasami też, aż sama napisze. Będziesz wiedzieć, że również jest Tobą zainteresowana. Rzadsze a milsze wiadomości pozwolą budować relacje w spokojnym tempie, a i dziewczyna będzie wiedzieć, że pamiętasz o niej.

5. Ujawnianie wszystkich informacji o sobie

Dziewczyny także lubią odkrywać i poznawać faceta. Powoli otrzymywać kolejne informacje stopniowo je przyjmując. Jeżeli w ciągu godziny opowiesz cały swój życiorys czy napiszesz wiadomość na kilka stron na jednym z portali randkowych, to raz, że dziewczynie nie będzie chciało się tego czytać, a dwa, że gdzie będzie czerpać radość  z poznawania Twojej osoby? Skoro w godzinę byłeś wstanie opowiedzieć jej wszystko o sobie. Stopniuj informacje i staraj się poznawać także ją.
4. Codzienne spotkania, to jeden z częstszych błędów

Codzienne spotkania, regularne wizyty i odwiedzania. Początek znajomości to nie stały związek czy małżeństwo. Jeżeli po kilku spotkaniach od razu chcesz z nią widywać bez przerwy każdego dnia to raczej ją to wystraszy. Ona też ma swoich przyjaciół, swoje plany, swoje obowiązki, które niekoniecznie będzie chciała przekładać za każdym razem. Pomyśli raczej, że nie masz swojego życia i próbujesz wprosić się od razu do jej, co może ją przerazić. Nie bądź desperatem.

3. Jeden z podstawowych błędów to ubarwianie swojego „Ja”

Jeżeli palisz papierosy to powiedz to wprost. Jesteś bałaganiarzem albo największym Twoim osiągnięciem kulinarnym jest ugotowanie jajka na miękko to też się do tego przyznaj. Prędzej czy później dowie się jaki jesteś. Czy jesteś cierpliwy, nerwowy czy masz umysł kreatywny czy analityczny. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. O ile na początku coś takiego da się ukryć, o tyle przy bliższych kontaktach człowiek się rozluźnia i staje się sobą. Wtedy może się okazać, że wyobrażała sobie Ciebie jako kogoś innego. Mów kim jesteś, a na pewno znajdzie się taka, która będzie podobna do Ciebie.

2. Zazdrość

Jeżeli jesteś już na samym początku znajomości zazdrosny o innych kolegów to nie wróży to nic dobrego. Nie wiążą was jeszcze żadne relacje, nie jesteście ze sobą bliżej, a Ty już masz pretensje, że pisze z innym kolegą albo polubiła czyiś post? Pamiętaj, że Ty pojawiłeś się w jej życiu stosunkowo nie dawno, albo dopiero co nawiązała z Tobą kontakt. Wielu innych znajomych może znać od wielu lat, mieć wspólne powiązania jak praca czy szkoła. Każdy zazdrośnik z góry ma mniejsze szanse z obawy o dalsze etapy związku.
1.  Najważniejszy z błędów: Zbyt wczesne wyznanie miłości

Chcesz by uciekła od Ciebie już na pierwszej randce? Wyznaj jej miłość. Jeżeli to zrobisz możesz być pewien, że pomyśli sobie o Tobie jak o biednym samotniku, który zakochuje się w każdej kobiecie, która tylko z nim się umówi. A potem w każdej kolejnej, którą pozna. Pamiętaj też że miłość to trudne uczucie. Nawet jeżeli będziesz go pewny, porazi Cię grom z jasnego nieba to zachowaj wstrzemięźliwość. Wstrzymaj się z tym i poczekaj jak najdłużej. Daj jej się poznać, poczuć to uczucie.

A jakich błędów waszym zdaniem należy jeszcze unikać?

Piszcie w komentarzach !

Odwiedzajcie mój kanał YouTube

Zaglądajcie na Facebook (organizuję konkursy 😀 )

I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem !

Zapraszam również na serię moich śmiesznych filmików: #395 odpowiedzi na “7 Błędów popełnianych przez mężczyzn podczas znajomości z dziewczynami”

Jednym z błędów może być również kłamanie na swój temat. Ludzie często kłamią na temat swojej rodziny, pracy. Chcą przedstawić się w jak najlepszym świetle, A potem ciężko wybrnąć jest z kłamstwa.

Dodaj komentarz