Kategorie
Aktualności Blog Filmy

7 porad jak poderwać dziewczynę! Sprawdź to!
W sieci jesteś mistrzem uwodzenia, ale w realu przy dziewczynie zapominasz jak się nazywasz ? Brak Ci pewności siebie ? Nie przejmuj się tym i sprawdź 7 porad jak poderwać dziewczynę. Na początek drobny fakt! Czy wiedziałeś że według sondażu AXE , w rywalizacji o kobiece względy cherlawy wesołek kładzie mięśniaków na łopatki ! Zapraszam na kolejny odcinek złotej7!

7 porad jak poderwać dziewczynę

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu,
zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Atrakcyjność

Zrozum czym tak na prawdę jest atrakcyjność. Po pierwsze to nie tylko góra mięśni i setki godzin spędzonych na siłowni. To styl bycia, elegancja, higiena i relacje. Nie zdobędziesz dziewczyny jeżeli miedzy wami będą istnieć stosunki przyjacielskie. Zapewne znacie powiedzenie „friendzone”? Musisz natychmiast zerwać z taką relacją i najlepiej przerwać kontakt! Stosunki przyjacielskie to jedne z wielu powodów przez który nie ma chemii, relacje są typowo koleżeńskie a żadna ze stron nie wykonuje korku do przodu.
6. Styl życia to dobry sposób aby poderwać dziewczynę

Kobiety nie lubią gdy mężczyzna nie ma nic do powiedzenia a jego jedyną formą aktywności jest sięganie po kolejny łyk piwa czy powrót o poranku po kolejnej imprezce z kolegami. Zajmij się czymś co stanie się Twoją pasją. Atrakcyjność, którą ją oczaruje musi wynikać z samego stylu bycia mężczyzny, który w oczach kobiety musi być ciekawe, inteligentny i zaradny. Jeżeli spędzasz wszystkie wieczory grając w gry komputerowe to wyjdź gdzieś z domu, poznaj nowych ludzi, zacznij jeździć na rowerze, a może skocz nawet na bungee. Zainteresujesz ją sobą,przez to, że sam masz w sobie pasje.

5. Trzymaj dystans

Nie oświadczaj się po pierwszej randce. Nie bombarduj setkami wiadomości non stop. Daj dziewczynie dystans, trochę swobody i czasu i co najważniejsze – nie pokazuj, że aż tak bardzo Ci zależy. Kobiety też lubią odkrywać mężczyzn, poznawać ich i dowiadywać się wszystkiego stopniowo. Jeżeli sama się odezwie albo zobaczysz, ze z przyjemnością z Tobą rozmawia po krótkich przerwach wtedy poproś ją o spotkanie.
4. Zrozum ją

Gdy już uda wam się spotkać to postaraj się być także jak najlepszym słuchaczem. Nie chodzi o to, żebyś nic o sobie nie mówił. To też bardzo ważne. Pamiętaj jednak, że gdy ona zacznie mówić to słuchaj jej i postaraj się zrozumieć. Zapytaj o coś, co Cię ciekawi, dopytaj o szczegół, pozwól rozwinąć jej wątek. Pamiętaj także o kontakcie wzrokowym – to bardzo ważne. Gdy podczas rozmowy Twoje skupienie wyląduje na filiżance kawy albo co gorsza… na kelnerce – dziewczyna pomyśli, że w ogóle Cię nie interesuje co ma do powiedzenia albo jesteś tchórzliwy i nie potrafisz utrzymać kontaktu wzrokowego z kobietą. To na pewno mocno może ją zniechęcić.

3. Żartuj i flirtuj

Nie praw samych komplementów o jej pięknych oczach czy włosach. Zapewne słyszała to nie raz i nie dwa. Jeżeli już to postaraj się zwrócić uwagę na jakiś inny element jej ciała. Dłonie, szminkę na ustach czy kolczyki. Postaraj się jednak unikać standardowych komplementów , rozluźnij atmosferę i postaraj się pożartować. Nie bój się wpleść także flirtu. Kobiety doskonale potrafią czytać między wierszami, nawet jeżeli flirt będzie czasem pikantny – tylko pamiętaj! Co za dużo to nie zdrowo! Dlatego rozluźniaj co jakiś czas atmosferę anegdotą, trafnym żartem – może być nawet na jej temat. Z tym, że to trudne więc nie rób tego, jeżeli nie jesteś doświadczony albo nie czujesz się na siłach. Zwłaszcza na pierwszej randce.

2. Prowadź rozmowę, to dobry sposób aby poderwać dziewczynę

Niektóre dziewczyny są bardzo wygadane i trudno za nimi nadążyć. Inne z kolei to ciche myszki, które stresują się spotkaniem nie bardziej niż Ty. Grunt żebyś wziął brzemię odpowiedzialności na siebie i potrafił prowadzić rozmowę. Jeżeli ona jest gadatliwa, słuchaj jej uważnie i nie przerywaj! Takie kobiety bardzo tego nie lubią. Nie bój się jednak powiedzieć czegoś od siebie. Buduj długie zdania i pokaż, że Ty też jakieś masz! Jeżeli z kolei dziewczyna zwłaszcza na pierwszym spotkaniu bardzo się wstydzi – nie pozwól by zapadła niezręczna cisza. Postaraj się znaleźć punkt zaczepienia rozmowy w którym poczuje się swobodnie, a dalej będzie dobrze!
1. Wyluzuj, a na pewno uda Ci się poderwać dziewczynę

A najważniejsze! Wyluzuj i uśmiechaj się. Pokaż, że jesteś pozytywnym i inteligentnym facetem, który nie panikuje na widok kobiety i potrafi odnaleźć się w sytuacji jak na faceta przystało. Pomyśl, że to nie pierwsza i nie ostatnia Twoja randka a wszystko stanie się łatwiejsze bo kto wie – być może to ostatnia kobieta, którą poznasz w swoim życiu i wspólnie staniecie przed ślubnym ołtarzem?  Każda kobieta kocha uśmiechniętych mężczyzn. Powaga czy znudzona mina zniechęcą do Twojej osoby wszystkich w okół a już na pewno nie przyciągną uwagi interesującej dziewczyny.

A czy wy znacie jakieś inne sposoby , aby poderwać dziewczyną?

Śmieszne filmiki: złota7
Zapraszam również na mój kanał YouTube z bajkami i Grami dla dzieci : JustBaby Nursery Rhymes
2 odpowiedzi na “7 porad jak poderwać dziewczynę! Sprawdź to!”

Dodaj komentarz