Kategorie
Aktualności Blog Ciąża i Macierzyństwo

Anna Lewandowska – kim tak naprawdę jest, i co robi Ania Lewandowska?
Anna Lewandowska to osoba, o której głośno jest już od kilku lat. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego nie stoi bowiem w cieniu męża. Prowadzi warsztaty, firmę ze zdrową żywnością i sklep dla dzieci. Oprócz tego jest aktywną w mediach społecznościowych mamą dwójki maluchów.

Anna Lewandowska – wiek, wykształcenie oraz rodzina

Ania Lewandowska urodziła się w 1988 roku w Łodzi. Pochodzi z rodziny artystów związanych z światem filmu. Jej ojciec był operatorem filmowym, a matka kostiumografką. Lewandowska ma także o dwa lata młodszego brata, który idąc w ślady rodziny, ukończył ASP. Ona sama tymczasem zdecydowała się na studia na Akademii Wychowania Fizycznego, które ukończyła w 2012 roku. Żoną Roberta Lewandowskiego jest od 2013 roku.

Anna Lewandowska – instagram, fanpage i blog

Oficjalne konto Anny Lewandowskiej na instagramie śledzi obecnie 2,8 mln obserwujących. Anna Lewandowska instagram założyła kilka lat temu i opublikowała już ponad 6000 postów. Healthy plan by Ann to nazwa bloga Lewandowskiej, który podzielony jest na artykuły dotyczące treningów, diety oraz macierzyństwa. Służy on promowaniu zdrowego stylu życia oraz działalności prowadzonej przez bizneswoman. Fani mogą śledzić jej poczynania także na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się posty dotyczące wysiłku fizycznego, diety i wydarzeń z życia Ani.
Jakie firmy prowadzi Ania Lewandowska?

Anna Lewandowska to zdecydowanie kobieta sukcesu. W młodości uprawiała karate, a ducha walki przeniosła w sferę biznesu. Na swoim koncie ma już książki oraz płyty z treningami fitness, a także firmę prowadzącą działalność w branży spożywczej, czy sklep internetowy z wyselekcjonowanym asortymentem dla dzieci. Fanki i fani mają także okazję wykupić plany dietetyczne sygnowane jej nazwiskiem lub wziąć udział w warsztatach, czy wyjazdach treningowych.

Macierzyństwo – Anna Lewandowska w drugiej ciąży!

W 2020 roku Ania Lewandowska urodziła drugie dziecko. Obecnie jest zatem mamą dwóch ślicznych dziewczynek. Klara Lewandowska urodziła się w 2017 roku i jest dumną starszą siostrą Laury. Anna Lewandowska uczyniła tymczasem także z macierzyństwa kolejny element rozwoju swojej marki. W trakcie pierwszej ciąży pracowała nad książką dotyczącą diety oraz ćwiczeń przyszłych mam, a po urodzeniu córki stworzyła sklep “baby by Ann”, który połączony jest z blogiem oraz artykułami dla kobiet.
Nazwisko Lewandowska jest już marką! Nie jest to jednak kwestia przypadku, a nakładu pracy, kreatywności oraz trafnych inwestycji. Anna Lewandowska wykorzystuje czas swojej popularności i nadarzające się okazje rozwoju. Może być zatem przykładem dla wielu mam chcących założyć własne firmy.

 
Dodaj komentarz