Kategorie
Aktualności Blog

Astrologia – 10 powodów, dla których warto w nią wierzyć
Wiemy, że wielu z was przewraca oczami na wspomnienie słowa astrologia. Gwiazdy, dziwne pozycje planet i znaki zodiaku – co za złudzenie! Horoskop, który widziałeś rano w telewizji, wydawał ci się szalony… Na świecie są miliony innych ludzi z twoim znakiem zodiaku, jak możesz mieć taki sam dzień?

W pełni rozumiemy Twój sceptycyzm. Jednak za prawdziwą astrologią kryje się szereg obliczeń, skomplikowanych terminów i lat wiedzy, których nie można opisać w ciągu dwóch minut w porannym blogu.

Dziś podajemy 10 powodów, by wierzyć w prawdę astrologii.
Astrologia to nauka

Tak, dobrze to przeczytałeś. Astrologia jest uważana za najstarszą naukę. Całe cywilizacje zbudowały swoją kulturę i zwyczaje wokół wpływu gwiazd i planet. Wiele zabytków architektonicznych pozostałych po starożytności jest zorientowanych na Słońce oraz ruch Księżyca i planet.

Pomaga lepiej się poznać

Każda osoba ma swój własny wykres urodzeniowy, który określa data, godzina i miejsce urodzenia. Choć może się to wydawać sceptykom niewiarygodne, faktyczne położenie gwiazd i planet w dokładnym momencie naszych narodzin może determinować nasze ukryte talenty, słabości i cechy charakteru. Jeśli nie wierzysz, spróbuj odczytać swój wykres urodzeniowy. Gwarantujemy, że będziesz zaskoczony.
Udziela wskazówek

Choć zaprzecza się astrologii, dobrze wiadomo, że wielu władców w przeszłości i polityków obecnych ma przy sobie osobistego astrologa. Astrologia monitoruje ruch planet i ich wpływ na ludzi, co może pomóc w ustaleniu korzystnych dat małżeństwa i transakcji, nawiązaniu nowych relacji, podróżowaniu, podejmowaniu ważnych decyzji politycznych…

Wszystko jest wibracją

Prawdopodobnie słyszałeś wyrażenie „Merkury jest w retrogradacji”, jest to związane z nagłą zmianą nastroju i zwiększoną drażliwością u ludzi. Tak, w rzeczywistości ruch planet może wpływać na bardziej wrażliwych ludzi tak samo, jak burze magnetyczne i pełnia księżyca. Ponieważ wibrujemy na określonych częstotliwościach, planety mają swój własny kosmiczny ton, który z kolei w pewnych astrologicznych oknach może wpływać na nasz nastrój i zachowanie.

Potrafi określić odpowiedni zawód dla Ciebie

Amerykański psycholog Vernon Clark zainteresował się astrologią w latach pięćdziesiątych, co zaowocowało ciekawymi badaniami. Wybrał 10 osób wykonujących różne zawody, zapisał ich dane urodzenia (datę, godzinę, miejsce) i wysłał do 20 astrologów. Celem każdego astrologa było powiązanie osoby z jej zawodem, kierując się wyłącznie jego urodzeniem. Okazało się, że 16 z tych 20 astrologów zdołało osiągnąć wynik znacznie przewyższający przypadek. Jeśli zastanawiasz się, co robić, być może nadszedł czas, aby odwiedzić astrologa.
… i odpowiedniego partnera

Czy kiedykolwiek słyszałeś słowo „synastry”? Jeśli zastanawiasz się, czy pasujesz do swojego partnera, gwiazdy mogą dać ci odpowiedź. Synastry przygląda się interakcjom, jakie mają wykresy urodzeniowe dwojga ludzi – w prostych słowach synastry określa, gdzie mogą pojawić się problemy w związku i jakie są Wasze mocne strony jako pary.

Astrologia to matematyka

Za tą starożytną nauką kryje się wiele obliczeń matematycznych, od których zależy prawidłowe odczytanie osobistego horoskopu. Na renomowanych uniwersytetach na całym świecie astrologia jest nauką, której uczy się studentów.
… i zabawa

Spoglądanie w swoją przyszłość lub słuchanie rzeczy o sobie od przypadkowego obserwatora, tylko z pomocą planet na wykresie urodzeniowym, może być niezwykle zabawnym i niezapomnianym przeżyciem. Nawet jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, astrologia z pewnością rozpali Twoją ciekawość.

Astrologia jest przerażająco dokładna

Tylko osoba, która nigdy nie miała spotkania z astrologiem, uzna astrologię za piękne złudzenie. Nauka o wpływie gwiazd nie tylko przewiduje wielkie wydarzenia na całym świecie, ale także pokazuje ważne momenty w życiu osobistym.

Era Wodnika

Kończymy wielkim wydarzeniem w kręgach astrologicznych – Era Wodnika. Zgodnie z nauką o astrologii, Era Wodnika to punkt zwrotny w historii ludzkości, którego celem jest obalenie światowego porządku i ogólnie przyjętych norm. Okres ten trwa 200 lat i rozpoczął się w 2020 roku. Po wszystkich wydarzeniach, które nas spotkały w zeszłym roku, jesteśmy skłonni wierzyć, że era Wodnika wcale nie jest żartem.

Zapraszam również na mój kanał z bajkami i śpiewankami dla dzieci: JustBaby Nursery Rhymes
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *