Kategorie
Bajki dla dzieci

Bajki dla dzieci – Pan Samochodzik #1 Poznaj bohaterów.
W dzisiejszym odcinku bajki Pan Samochodzik ładuje się w coraz to śmieszniejsze tarapaty Sprawdź czy uda mu się z nich wyplątać i zacznij poznawać bohaterów tej bajki dla dzieci. Zobacz jak poradzi sobie z truskawkami, które zachlapały mu szybę. Jak będzie uciekał przed wielki rekinem, oraz dowiedz się czy samochody mogą lądować na księżycu. Pan Samochodzik to świetny film animowany dla dzieci.

Pan Samochodzik #1

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Kim jesteśmy?

Kanał JustBaby publikuje bajki dla dzieci na youtube. Bajki uczą, bawią i pozwalają dziecku miło spędzić czas. Prezentowane youtube bajki pozwolą zrozumieć dziecku alfabet, alfabet po angielsku. Pokazują kolory po angielsku dla dzieci, zawarta w nich jest również nauka liczenia dla dzieci.

Wachlarz różnorodności jest ogromny, znajdziecie tu Państwo bajki dla dzieci po polsku, piosenki dla dzieci, kołysanki,czy też bajki na dobranoc. Bardzo ciekawe są bajki o samochodach pod tytułem Pan Samochodzik. Główny bohater wraz z przyjaciółmi w każdym odcinku odbywa nową przygodę.
Prezentowane śpiewanki to głównie: kołysanki usypianki, jak np. jadą jadą misie. Kołysanki dla dzieci jak np. aaa kotki dwa czyli wszystkie popularne kołysanki youtube.

Na kanale youtube nawiązują również do najpopularniejszych obecnie bajek takich jak: swinka peppa bajki, bajki disneya, bing bajka, bajki barbie, bajka psi patrol, bajka strażak sam w związku z tym wszystkie popularne bajki animowane.
Znajdziecie również Państwo bajki o traktorach, bajki o dinozaurach, jak również śpiewanki dla dzieci. Postacie z bajek są zawsze uśmiechnięte, zachęcają do zabawy. Pokazują jak nauczyć dziecko liczyć, czy też jak nauczyć dziecko literek.

Bajki mogą być rozrywką dla całej rodziny, ponieważ film animowany to świetna zabawa, a youtube to nieograniczony do nich dostęp.

Jaki prezent dla dziecka?Dodaj komentarz