Kategorie
Aktualności Blog

Ćwiczenia w domu? – Z kim ćwiczyć w sieci?
Podział na kobiety ćwiczące z Ewą Chodakowską lub z Anną Lewandowską trwa w najlepsze, ale dlaczego mamy ograniczać się tylko do dwóch trenerek? W sieci znaleźć można mnóstwo wspaniałych osób nagrywających różnego rodzaju ćwiczenia które możesz wykonywać w domu! Szukasz „czegoś innego”? Dobrze trafiłeś!

Pamela Reif tworzy krótkie filmy idealne na szybki trening w domu. Na jej kanale znajdują się filmy z układami tanecznymi, cicha gimnastyka „przyjazna sąsiadom” i standardowe zestawy ćwiczeń. Polecam wszystkim mającym „tylko 15 minut” na ćwiczenia!

Lazy Dancer Tips to kanał prowadzony przez tancerkę baletową Alessie. Pozornie łatwe ćwiczenia inspirowane baletem przysparzają jednak drżeń mniej wprawnych mięśni i zakwasów kolejnego dnia.

Na kanale Tone it up znajdują się zarówno ćwiczenia dla kobiet w ciąży, jak i bardziej forsowne treningi. Twórczyniami marki (bo Tone it up to nie tylko kanał na youtube) są Karena Dawn i Katrina Scott. Ich nagrania na plaży motywują do walczenia o nową sylwetkę gotową na bikini!

Osoby wolące jogę od podskoków, znajdą prawdziwe ukojenie ćwicząc z Boho Beautiful. Kanał stworzyli Juliana Spicoluk i Mark Spicoluk. Estetyczne nagrania często tworzone są w plenerze, który dodatkowo podkreśla piękno jogi i zachęca nie tylko do ćwiczeń, ale większej u ważności podczas każdej codziennej chwili.

Zdecydować się można także na wirtualne treningi z OfficialBarstarzz! W tym przypadku czekają na Ciebie ćwiczenia w plenerze. Dzięki OfficialBarstarzz można nauczyć się jak wykorzystywać miejską infrastrukturę do codziennych treningów. Twórcy kanału udowadniają, że nie potrzeba ani karnetu na siłownię, ani żadnego drogiego sprzętu! Pokazują, że nie ma wymówek!

Powtarzam zatem: „Nie ma wymówek”! Jeśli chcesz być zdrowy, sprawny i szczęśliwy zacznij ćwiczyć już dzisiaj! 15 minut z Pamelą Reif albo krótki trening nóg z Lazy Dancer Tips to dobry start w nowe, lepsze życie z odrobiną ruchu w tle!

Ćwiczenia domu które może wykonać każdy, 10 minutowy FBW

Sport to zdrowie
3 odpowiedzi na “Ćwiczenia w domu? – Z kim ćwiczyć w sieci?”

Czy rozgrzeszeniem jest całodzienny sprint za rocznym dzieckiem ? 😂😂😂 Nie mam siły zrobić skłonu wieczorem 😂 To chyba nie najlepsza pora na uprawianie gimnastyki 😀

U mnie ostatnio są to ćwiczenia z piłką by jak najszybciej dojść do siebie po porodzie 😊😊😊

Ja polecam z całego serca kobiete, która rowniez odmienia inne kobiety. Jest to kobieta znana z Facebooka. Nazwa ,, Fit matka wariatka,, oraz ,, Miazga,, . Na sklep Google jest również jej aplikacja, w której są dostępne ćwiczenia, tabaty, diety,dietetyk,psycholog, jadłospis przychodząc na maila. Odmienia życie wielu kobietą. Kobieta która jest matka dorosłych córek, pokazuje że w każdym wieku da się być Fit kobieta, mama, córka, babcia, ciocia. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *