Kategorie
Śmieszne Filmy

Fail, WTF i śmieszne filmiki – Nudzisz się ? 7Fun #12
Zabawne sytuacje, fail, WTF, śmieszne koty czy też amatorki tańca. Wszystko to znajdziecie w najnowszym odcinku 7Fun. Jest się z czego pośmiać, jest się nad kim rozczulić, można zobaczyć fajne sztuczki, generalnie dobra zabawa.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Fail ponad wszystko

Chcesz piwko? Tak właśnie tak dzisiaj zaczynamy kolejny odcinek 7Fun. Następnie Fail i to jaki, pokazał że ma tę moc, ale chyba nie o to mu chodziło. Tuż za nim piesek,zabawka, kanapa, całkiem niezłe połączanie czyli pies i jego fail! Kolejny epizod to coś dla ludzi wyobraźnią i spostrzegawczością, po prostu wszystko musi do siebie pasować! Kot, pies i ich reakcja, można się uśmiać, generalnie śmieszne zwierzęta! Pływacy basen i kolejny fail, tym razem chyba bolało, niestety również ból prezentują moje zabawne filmiki. Po raz kolejny pies w akcji, tym razem pokaz charakterku, skubany! Kolejna śmieszne filmik jaki jest prezentowany, to dziewczyna na siłowni, a niby one to tylko fiołkami , jeśli wiecie co mam na myśli.

Fail ciąg dalszy

Dziwna przesyłka na lotnisku, patrzcie na to. Ból pupy, oj tak ona to poczuła, normalnie kolejny fail w dzisiejszym odcinku! Teraz to co wielu z was lubi najbardziej piwko w barze, ale uwaga tutaj się nic nie marnuje. Szampan, żyrandol wszyscy wiemy jak to się skończy jednak i tak zawsze mnie to bawi, takie są po prostu moje śmieszne filmy. I po raz kolejny piwko tym razem wspólnie z psiakami, jak on je tak wytresował? Następny w kolejce fail of the year skuter i spóźnione hamowanie, kolejny raz czuje ból przedstawiony w moich filmikach, ale wypadki się zdarzają. No dobra teraz to już masakra na całego , zobaczcie co ten byk zrobił z tym gościem. To tak po krotce standardowo streściłem wam połowie odcinka w drugiej części jest tego jeszcze więcej!

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *