Forum

Jaki laptop do 1500...

Notifications
Clear all

Jaki laptop do 1500 zł?  

RSS

Sprytna Ala
(@sprytna-ala)
Active Member
14/04/2020 7:52 am  

Hejka wszystkim! nie za bardzo znam się na sprzęcie elektronicznym ale czas wymienić mojego poczciwego dziadka i zmienić laptopa na nowy, jest jakiś dobry laptop do 1500 zł? nie potrzebuje cudów, ma działać dobrze internet, mam wysyłać z niego maile i żeby szybko działały wordy i tak dalej? ktoś mi pomoże? 🙂

Jestem jaka jestem 😉

Cytat
Kruk
 Kruk
(@kruk)
Active Member
14/04/2020 3:10 pm  

masz jakąś konkretną firmę na myśli czy może być cokolwiek?

OdpowiedzCytat
Sprytna Ala
(@sprytna-ala)
Active Member
14/04/2020 4:22 pm  

W sumie firma nie jest dla mnie jakaś ważna, wiadomo - lepiej, żeby był to zaufany producent / dostawca - nie jakaś Chińska podróbka, tylko coś solidnego, nie wiem Asus, HP, Lenovo - co tam jeszcze jest? Coś dobrego i najważniejsze, żeby była długa gwarancja na laptopa i serwis laptopa w Polsce 🤩 

Jestem jaka jestem 😉

OdpowiedzCytat
Kruk
 Kruk
(@kruk)
Active Member
15/04/2020 10:24 am  

A więc tak - powiem Ci, że miałem laptop lenovo jakiś czas temu, to w sumie bardzo fajny i dobry sprzęt, zakupiłem go za jakieś 1300 zł i byłem mega zadowolony! Nawet dobre gierki jak na tamten czasu uciągał ale niestety zepsuł się i był problem. Serwis lenovo nie jest w Polsce. Laptop trzeba było wysyłać za granicę i czekać na przesyłkę, potem sprawdzenie produktu, potem naprawę i tak dalej i tak dalej, co zajęło około miesiąca. Co się okazało - laptopa nie dało się naprawić. Więc poszukałem alternatywy - znalazłem Asusa i w sumie też jest to dobry sprzęt, a za 1500 zł laptop może być na prawdę bardzo dobry! 

Tutaj masz fajnego laptopa jak dla Ciebie, myślę, że stylowy i elegancki: https://www.x-kom.pl/p/536552-notebook-laptop-156-asus-x543ma-dm850-n4000-8gb-256.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

A do tego ma całkiem fajny proceosr, 8GB ram pamięci przez co możesz płynnie korzystać z programów nawet takich jak Photoshop - do pracy i rozrywki idealny! może ciut ponad budżet ale powinnaś być mega zadowolona 😀 I dobry sklep 😉

OdpowiedzCytat
Jarek
(@jarek)
New Member
15/04/2020 1:50 pm  

Ja mam teraz Lenovo i wszystko działa jak trzeba 😀 na szczęście żadnych problemów 😀 Żona ma HP i też zadowolona jej dużo nie potrzteba bo ogląda głównie filmy na nim ale wszystko chodzi jak trzeba 😀 ma tam chyba 4GB ram i jej na prawdę wystarcza a laptopa kupiła chyba za 1200 zł 

OdpowiedzCytat
Sprytna Ala
(@sprytna-ala)
Active Member
15/04/2020 8:59 pm  

Dziękuje @Kruk za takie obszerne wiadomości! zaraz na spokojnie popatrzę i dam znacco myślę o Twojej propozycji 🙂 

Jestem jaka jestem 😉

OdpowiedzCytat
Neszpor
(@neszpor)
New Member
16/04/2020 7:59 am  

A ja mam lenovo już trzeci rok i nic się z tym nie dzieje, wszystko chodzi jak trzeba, laptop na prawdę jest mocny, wydaje mi się, że mocniejszy niż asus o którym wspominasz, tutaj znalazłem fajną opcje: https://www.komputronik.pl/product/573805/lenovo-ideapad-330-15arr-81d200dbpb-.html - sprzęt ma dwurdzeniowy procesor, może 4GB ram ale jest opcja dokupienia - mały koszt, bo jak kupisz dodatkowo ramy to zapłacisz tyle ile kolega pokazał za asusa powyżej, dodatkowo ma rozdizelczość Full HD i nowoczesną, błyszcząca powierzchnię. Nie ma jeszcze systemu ale to też grosze a będziesz mieć nowoczesny, fajny laptop jak dla dziewczyny przystało 🙂 Procesor dwurdzeniowy 2,5 mghz to dla Ciebie będzie super sprawa z tego co piszesz 🙂 

OdpowiedzCytat
Daniel88
(@daniel88)
Active Member
17/04/2020 9:23 am  

Ja mam asusa i też jestem mega zadowolony, sam z komputera korzystam rzadko i w sumie oglądam filmy, przeglądam sieć i czasem jakiegoś maila wyślę, mam 4GB ram i dwa rdzenie w procesorze, karta bodajże zintegrowana intel ale nie gram w gry więc wszystko mi wystarcza 🙂 

OdpowiedzCytat
Sprytna Ala
(@sprytna-ala)
Active Member
20/04/2020 8:22 am  

Super! dziękuje wam Panowie mega! Zastanawiam się jednak nad tym lenovo, ten świecący wyświetlacz, te kształty minimalistyczne i ten kolor 😍 😍  jako kobiecie do gustu przemawia chyba bardziej ten! 😀 i chyba muszę popatrzeć czy nie ma jakiegoś różowego koloru hihi 😝 🤣 

Jestem jaka jestem 😉

OdpowiedzCytat
Share: