Forum

Telefon do 1000 zł

Notifications
Clear all

Telefon do 1000 zł  

RSS

Daniel88
(@daniel88)
Active Member
17/04/2020 9:24 am  

Hej grupa polecicie mi jakiś telefon do 1000 zł tak maksymalnie? ten który mam rozwaliły ostatnio dzieci.. ledwo co widać na nim cokolwiek a potrzebuje fajnego telefonu do robienia zdjęc bo na aparat mnie nie stać a lubię robić zdjęcia z wycieczek i tak dalej więc zależy mi najbardziej na dobrym aparacie 

Cytat
Dexter
(@dexter)
New Member
01/05/2020 10:00 am  

Xiaomi sprawdzałeś? Mam Xiamo Me9se i powiem Ci że telefon jest kozak! owszem kosztował 1500 zł ale chodzi jak żyleta, nic się nie tnie, wszystko śmiga, jestem mega zadowolony. Do 1000 na pewno coś fajnego znajdziesz też, w sumie te Xiaomi to mega fajna firma z dobrym sprzętem ale w niższych cenach, podobnej klasy telefon co xiaomi za 1000 zł musisz wydać z 1500 innej firmy, huawei czy smasunga. Także polecam Ci się nad tym zastanowić 😉 

OdpowiedzCytat
Kruk
 Kruk
(@kruk)
Active Member
05/05/2020 11:42 am  

Mój tato kupił sobie z abonamentu orange takiego Xiaomi, w sklepie wart jest jakieś 600-700 zł, to bodajże Redmi 6 i jak na ten model też wszystko chodzi super, nie jestem gadżetomanem ale mnie by to wystarczało a co dopiero jemu, tak więc też szczerze polecam tę markę bo to taka fajna atlernatywa dla iphone czy samsunga których ceny są maskaryczne 

OdpowiedzCytat
Pavel
(@pavel)
New Member
07/05/2020 8:26 am  

A ja mam huawei p smart za parę stówek i też jestem zadowolony, wszystko zależy też od tego jakie kto ma potrzeby, jak ktoś z telefonu głównie dzwoni i pisze to nie potrzebuje cudów, a jak już korzysta z aplikacji, gra w gry no to wiadomo, że sprzęt powinien być lepszy! 

OdpowiedzCytat
Share: