Forum

Najlepsze filmy 202...

Notifications
Clear all

Najlepsze filmy 2020  

RSS

Kruk
 Kruk
(@kruk)
Active Member
14/04/2020 3:10 pm  

siema, jakie filmy według was są najlepsze w tym roku? wiem, że jeszcze połowy roku nie ma ale parę tytułów już wyszło - macie jakiś swoich faworytów?

Cytat
Vi0la
(@vi0la)
Active Member
14/04/2020 3:40 pm  

podbijam pytanie xdd przez to siedzneie w domu to nie wiem co oglądać normalnie xd

OdpowiedzCytat
Jarek
(@jarek)
New Member
15/04/2020 1:51 pm  

Dla mnie jeden z lepszych to "1917" - film wojenny gdzie samej wojny dużo nie ma i wielu go hejtuje ale mnie się bardzo podobał, montaż, kolorystyka, gra aktorska, na prawdę świetne kino które wymaga myślenia! A dla Pań to podpytam żony, może ona mi coś podpowie co dobrego oglądała 😀 

OdpowiedzCytat
Sprytna Ala
(@sprytna-ala)
Active Member
28/04/2020 8:16 am  

Jak jesteście fanami literatury psychologicznej to polecam wam "Małe Kobitki" ale to film przy któym trzeba pomyśleć, czyli nic na odmóżdżanie 😀 

Jestem jaka jestem 😉

OdpowiedzCytat
Dexter
(@dexter)
New Member
01/05/2020 9:57 am  
Wysłany przez: @jarek

Dla mnie jeden z lepszych to "1917" - film wojenny gdzie samej wojny dużo nie ma i wielu go hejtuje ale mnie się bardzo podobał, montaż, kolorystyka, gra aktorska, na prawdę świetne kino które wymaga myślenia! A dla Pań to podpytam żony, może ona mi coś podpowie co dobrego oglądała 😀 

Nie wiem co w tym filmie ludzię widzą fajnego... owszem fajny montaż i tyle... postaice nudne jak moja pra babka, dialogi drętwe, mało akcji, wojna w tle ;/ mnie absolutnie nie przypadł do gustu, co innego joker! ale to film z 2019 roku

OdpowiedzCytat
Kami
 Kami
(@kami)
Active Member
01/05/2020 2:35 pm  

Ja tam filmów wojennych w ogóle nie lubię ale trzeba przyznać że przez tę pandemię w tym roku z hitami kinowymi to będzie chyba kicha ;/ nawet do kina nie da się iść to pewnie premier filmowych nie będzie za dużo 🙁 

OdpowiedzCytat
Share: