Kategorie
Blog

Jesienne aktywności – co robić jesienią?
Jesień to czas deszczy i chłodu, a jednocześnie złotych liści, kasztanów i długich wieczorów. Jak dobrze i aktywnie spędzić tę porę roku. Znalazłem dla Was fantastyczne jesienne aktywności.

Jesienne aktywności- lista tego, co można robić jesienią?

Wieczór z książką ( z własnego doświadczenia polecam taniaksiazka.pl, mają tam wszystko)
Nadrabianie serialowych zaległości.
Wieczór gier planszowych z przyjaciółmi.
Jesienne dekorowanie domu. ( jeśli szukasz czegoś wyjątkowego zapraszam na Lectus24 )
Nauka szycia na maszynie.
Nauka gotowania.
Wyprawa na farmę dyń.
Grzybobranie.
Spacery po lesie.
Wyjazd na farmę alpak lub osiołków.
Wyjazd w góry.
Organizacja ogniska.

Jesienne aktywności dla dzieci

Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania. Ubierzcie się na cebulkę i nie zapomnijcie o kaloszach, a Wasza jesienna przygoda będzie naprawdę udana! Jesienne spacery to wyprawy po skarby natury! Kasztany, żołędzie oraz liście to podstawa do tworzenia wspaniałych prac plastycznych w domu. Liście mogą być przecież grzywą lwa, a żołędzie zanurzone w farbie kolorową ozdobą w słoiku.
Jesienne aktywności dla dzieci to także różnego rodzaju wyjścia.Wybierzcie się do muzeum, galerii sztuki, kina albo do parku trampolin. Spędźcie wspólnie czas!

A Gdy pogoda za oknem totalnie nie dopisuje może warto pomysleć o rozwoju manualnym i artystycznym naszych pociech? Sprawdźcie sklep Paluszkami , gdzie znajdziecie wszelkiego rodzaju przybory artystyczne odpowiednie do malowania, rysowania, klejenia jak również zabawki edukacyjne.
Co robić jesienią w ogrodzie?

Osoby, które lubią spędzać czas w ogrodzie również jesienią znajdą kilka rzeczy do zrobienia. Przed zimą warto robić porządki. Konieczne jest usunięcie liści i zbędnych gałęzi, a także opadłych owoców. Możesz zasadzić także rośliny cebulkowe, które zakwitną wiosną.

Co robić jesienią z chłopakiem lub dziewczyną?

Jesienny romantyzm to m.in. piknik! Jak to? Zaopatrz się w termosy z gorącą herbatą, emaliowane kubki, ciepłe koce, lampiony lub świece oraz pyszne jedzenie. Taki piknik wczesną, złotą jesienią to strzał w dziesiątkę. Wolicie domowe pielesze? Zamówicie trzymiesięczną (jesienną) subskrypcje win! Co miesiąc dostaniecie 3 butelki wyszukanych trunków, które umilą czas przy kominku lub długich rozmowach na kanapie.

Dołączycie do swoich planów takie jesienne aktywności?

Chcesz się odstresować, w związku z tym odwiedź mój kanał YouTube gdzie znajdziesz śmiesznymi filmikami : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *