Kategorie
Aktualności Blog Filmy

Kobieta sukcesu – 7 najpiękniejszych kobiet na świecie
Magazyn TC Candler wybrał 10 najpiękniejszych kobiet na świecie. Ciekawi jesteście wyboru, która z Pań to prawdziwa kobieta sukcesu? Zapraszam do kolejnego odcinka złotej 7!

7 najpiękniejszych kobiet na świecie

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu,
zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Emilie Nereng to kobieta sukcesu

Urodzona w 1995 piękna dziewczyna pochodząca z Norwegii zajęła 7 miejsce w plebiscycie TC Candler. Emilie to 24 letnia szczupła i wysportowana blondynka, która swoją karierę rozwija jako blogerka. Karierę rozpoczęła w 2009 roku. W 2010 roku jej blog stał się jednym z najbardziej popularnych w Norwegii. Sam 2009 rok przyniósł już 2009 milionów odsłon. W czerwcu 2010 roku śpiewała przed 80 tysięczną publicznością w Oslo. Pracowała również jako modelka, pojawiła się między innymi w magazynie dla młodzieży „TOP” oraz magazynie dla kobiet „Julia”. Co ciekawe, Emilie nie można odmówić inteligencji! Była najmłodszym wykładowcą na uniwersytecie w którym wykładała w 2011 roku. Niestety Emili przestała prowadzić bloga w 2017 roku. Udało jej się zdobyć popularność w anglojęzycznym świecie, mimo że jej blog jest napisany w języku norweskim.
6. Nana

A konkretnie Im Jin-Ah, czyli piękna Koreanka kryjąca się pod pseudonimem „Nana”. Urodziła się 14 września 1991 roku. Jest południowokoreańską piosenkarką, aktorką i modelką, znaną z pracy jako członek grupy południowokoreańskiej After School i jej podgrup, Pomarańczowy karmel i Czerwony po szkole. Ma epizody również jako aktorka, udało się jej wystąpić w takich produkcjach jak Love Weaves Through a Millennium, The Good Wife, Kill It i Justice (2019). Nana nagrała też kilka singli, takich jak Close your Eyes czy Eyeline. Nana jest ciągle młodą i piękną kobietę, czy ma szansę jeszcze gdzieś zabłysnąć? 

5. Naomi Scot

Urodziła się 6 maja 1993 roku w Londynie. To Angielska piosenkarka oraz aktorka. Wystąpiła między innymi w filmie Power Rangers w którym zagrała jedną z głównych ról. Film nie okazał się jednak sukcesem mimo licznych zapowiedzi,. ale pomimo tego Naomi udało się wystąpić w Alladynie czy Aniołkach Charliego, gdzie również zagrała główne role. Ojciec Naomi jest Brytyjczykiem, jednak jej matka pochodzi z Ugandy, a dodatkowo ma indyjskie korzenie. W 2014 roku wyszła za mąż. Poślubiła sportowca Jordana Spence. Para spotykała się w kościele prowadzonym przez rodziców Naomi i pobrała się po czterech latach.
4. Thylane Blondeau

Thylane urodziła się we Francji. Konkretnie w 2001 roku. Karierę modelki rozpoczęła już w bardzo młodym wieku. Magazyn fotograficzny Blondeau krytykował ją za makijaż dla dorosłych oraz ubrania, które dotyczyły erotyzmu w reklamach. Jej twarz powinna być dla wielu osób znana, jest dość charakterystyczna i popularna, zwłaszcza kiedy Thylane była mała. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 4 lat, kiedy to chodziła po wybiegu dla francuskiego projektanta Jean Paula Gaultiera. Występowała także dla innych znanych projektantów jak Dolce & Gabbana, Babylos czy L’oreal. W wieku 13 lat pojawiła się na okładce magazynu Jalouse. Następnie w 2015 roku podpisała umowę z IMG Models. W grudniu 2018 r. Thylane zajęła 1 miejsce na corocznej „liście niezależnych krytyków 100 najpiękniejszych twarzy w 2018 r.”, W związku z tym był to jej piąty z rzędu występ na prestiżowej globalnej liście.

3. Lalisa Manoban

Na świat przyszła w 1997 roku w prowincji Buriram w Tajlandii. Jest jedynym dzieckiem swojej tajskiej matki i szwajcarskiego ojczyma . Lisa ukończyła szkołę średnią w Praphamontree School I i II. Od najmłodszych lat Lisa zainteresowała się popowo-koreańskim przemysłem muzycznym, a mianowicie podziwianiem takich artystów jak Big Bang i 2NE1, dlatego też chce pewnego dnia podążać podobną ścieżką. W styczniu 2019 r. Lisa stała się muzą Hedi Slimane, dyrektora artystycznego, kreatywnego i wizerunkowego francuskiej luksusowej marki Celine. Po tym, jak Lisa wzięła udział w pokazie mody Celine na męskiej kolekcji Wiosna Lato 2020 w Paryżu we Francji, podczas Paryskiego Tygodnia Mody, Lyst poinformowała, że światowe wyszukiwania torebki Triine Celine skoczyły o 66% , po tym, jak opublikowała zdjęcie stylu w jej mediach społecznościowych, przyciągając w ten sposób uwagę opinii publicznej.

2. Yael Shelbia

Urodzona 31 sierpnia 2001 izraelska modelka i aktorka. Wystąpiła w wielu międzynarodowych kampaniach modelingu. W związku z tym została wymieniona przez TC CANDLER w 2018 r. jako 3. najpiękniejsza twarz na świecie, przed swoim rodaczką Gal Gadot, i ponownie w 2019 r. jako druga najpiękniejsza twarz na świecie. W styczniu 2020 r. Yael otrzymał tytuł magazynu roku od magazynu At. Stała się wiodącą modelką dla Castro od 2017 roku i Renuar od 2018 roku. Otrzymała dodatkową uwagę mediów ze względu na swoje prawosławne pochodzenie, ponieważ zachowuje Koszerność i obchodzi Szabat. W 2019 roku Shelbia została wybrana na lidera nowej linii produktów do pielęgnacji skóry Kylie Jenner. 
1. Chou Tzu-yu – kobieta sukcesu

Urodzona w 1999 roku w Tajwanie. Znana jako Tzuyu. Uznana przez magazyn TC CAndle jako najpiękniejsza dziewczyna na świecie w 2019 roku. Czy zgadzacie się z tym wyborem? Coś o Chou, w październiku 2015 r. Tzuyu oficjalnie zadebiutowała jako członek Twice po raz pierwszy w rozszerzonej grze The Story Begins. Singiel „Like Ooh-Ahh” był pierwszym debiutem K-pop, który uzyskał 100 milionów wyświetleń na YouTube.  Od swojego debiutu występowała również w reklamach i pracowała jako prezenterka wielu telewizyjnych programów muzycznych. Słynie też z kilku kontrowersji, między innymi z występu w telewizji w 2015 roku, gdzie pokazano jej Flagę Chińskiej Republiki Tajwanu, co wywołało skandal w chinach.

A Wy, znacie jakieś inne kobieta sukcesu?

Piszcie w komentarzach!

I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem !

 
Dodaj komentarz