Kategorie
Bajki dla dzieci

Kołysanki – angielska kołysanka dla dzieci Rock – A – Bye Baby
Jedna z najpopularniejszych tak zawalankach nursery rhymes kołysanki dla niemowląt. Nasze kołysanki usypianki pomogą wam utulić waszego bobaska do snu. Zapraszam również na nasze inne kołysanki utulanki na kanale youtube.

Kołysanki

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Kołysanki

Kanał JustBaby publikuje bajki dla dzieci na youtube. Bajki uczą, bawią i pozwalają dziecku miło spędzić czas. Prezentowane youtube bajki pozwolą zrozumieć dziecku alfabet, alfabet po angielsku. Pokazują kolory po angielsku dla dzieci, zawarta w nich jest również nauka liczenia dla dzieci.

Wachlarz różnorodności jest ogromny, znajdziecie tu Państwo bajki dla dzieci po polsku, piosenki dla dzieci,czy też bajki na dobranoc. Bardzo ciekawe są bajki o samochodach pod tytułem Pan Samochodzik. Główny bohater wraz z przyjaciółmi w każdym odcinku odbywa nową przygodę.

Prezentowane śpiewanki to głównie: usypianki, jak np. jadą jadą misie, aaa kotki dwa czyli wszystkie popularne kołysanki youtube.

Bajki na kanale youtube nawiązują również do najpopularniejszych obecnie bajek dla dzieci takich jak: swinka peppa bajki, bajki disneya, bing bajka, bajki barbie, bajka psi patrol, bajka strażak sam w związku z tym wszystkie popularne bajki animowane.

Znajdziecie również Państwo bajki o traktorach, bajki o dinozaurach, jak również śpiewanki dla dzieci. Postacie z bajek są zawsze uśmiechnięte, zachęcają do zabawy. Pokazują jak nauczyć dziecko liczyć, czy też jak nauczyć dziecko literek.

Bajki dla dzieci mogą być rozrywką dla całej rodziny, ponieważ film animowany to świetna zabawa, a youtube bajki to nieograniczony do nich dostęp.

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *