Kategorie
Aktualności Blog

Męski strach – 10 największych męskich lęków
Mężczyźni są naszymi bohaterami. Są odważni, silni i pewni siebie. Ale czy to możliwe, że mają jakieś ukryte lęki? Większość kobiet wprost by temu zaprzeczyła. Ale prawda jest taka, że ​​i oni są istotami ludzkimi, a ich nieprzenikniony obraz to kolejny stereotyp narzucany przez społeczeństwo. Czy strach zagląda mężczyzna w oczy?

Przedstawiamy 10 największych męskich lęków.

Jak wygląda ich ciało

Od najmłodszych lat kobiety zaczynają dążyć do idealnego ciała. Uważają, że powinni stale trenować i przestrzegać ścisłej diety. Nie dotyczy to mężczyzn, ale nie oznacza to, że nie martwią się o swoją fizyczną sylwetkę i nie są porównywani z dobrze ukształtowanymi mężczyznami w magazynach. Dlaczego więc spędzaliby tyle czasu na siłowni? Ich największym strachem jest brzuszek piwny, bez względu na to, jak bardzo udają, że go lubią.

Pieniądze a strach

Pieniądze to jedno z największych zmartwień mężczyzn. Rola zapewnienia stabilności finansowej jest z góry określona. Nawet jeśli nie ma dziewczyny, mężczyzna zawsze martwi się o swoją sytuację finansową.

Wzrost

Jedną z cech idealnego mężczyzny jest „to że powinien być wysoki”. Jak więc mężczyźni mogą nie martwić się o swój wzrost? Gdyby kobiety zwracały mniejszą uwagę na wzrost mężczyzny, niżsi chłopcy mieliby większe szanse. Rozmiar nie powinien mieć znaczenia, chyba że jest to rozmiar jego serca.

Inni mężczyźni

Zazdrość męska zwykle nie jest tak oczywista jak zazdrość kobiet, ale w ten sam sposób szkodzi ich samoocenie. Twój partner może wydawać się obojętny, gdy opowiadasz mu o nowym koledze z dużym poczuciem humoru, ale ma już konkurenta, z którym zaczyna się porównywać. Aby wymazać jego strach, musisz z nim otwarcie porozmawiać i wyjaśnić mu, że nie ma absolutnie żadnego zagrożenia.

Małe doświadczenie w związkach

Randki to największy koszmar każdego mężczyzny, ponieważ sprawiają, że starają się wypaść jak doświadczeni kochankowie i kłamią na temat liczby swoich byłych dziewczyn.

Wzrost włosów

Włosy na głowie i włosy na ciele zawsze stanowią problem dla mężczyzn. Trochę owłosienia na ciele – za mało męskie. Za dużo włosów – przerażające. A łysienie to najgorsza rzecz, jaka może im się przydarzyć.

Odżywianie

„Jestem na diecie.” Mężczyźni cały czas słyszą te słowa od kobiet. Ale gdyby jakiś mężczyzna wspomniał to zdanie, zabrzmiałoby to raczej dziwnie. Jednak mają również obawy dotyczące swojej diety. Chcą też być zdrowi i w dobrej formie. Po prostu rzadziej o tym mówią.

Ich związek

Miliony artykułów w magazynach dla kobiet poświęconych jest ratowaniu związków. Ale jeśli mężczyźni zaczną o tym rozmawiać, wszyscy uznamy to za niezwykłe. Rozumie się, że mężczyźni są „ponad rzeczami”, aby martwić się drobiazgami, takimi jak związki. Ale chcą też, żeby z partnerką wszystko dobrze się układało, więc nie mogą przestać się martwić.

Byli faceci partnerki może powodować strach

Jeśli w związku kobieta miała więcej byłych partnerów niż mężczyzna, to mężczyzna musi z nimi konkurować. Może martwić się swoim mniejszym doświadczeniem, a to może zrujnować ich związek.

Emocje

„Nie płacz! Jesteś mężczyzną!” Tak słyszą wszyscy mężczyźni od najmłodszych lat. Ich rodzice starają się, aby byli silni i zdolni do ochrony swoich bliskich. Nie wiemy, czy to bardzo dobry pomysł. W ten sposób mężczyźni boją się wyglądać słabo i okazywać swoje prawdziwe emocje.

Postarajmy się zrozumieć facetów, są tak samo ludźmi jak my kobiety. Postarajmy się zrozumieć że oni inaczej są skonstruowani i wszystko inaczej postrzegają ale… Są i to jest najważniejsze.

Chcesz się odstresować, w związku z tym odwiedź mój kanał YouTube gdzie znajdziesz śmiesznymi filmikami : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *