Kategorie
Aktualności Blog

Nawyki gwiazd oto 10 z nich. Spróbuj może ty też osiągniesz sukces!
Ludzie sukcesu, bez względu na to, jak bardzo są różni, mają coś wspólnego. Są zorganizowani, skupieni i świadomi swoich priorytetów. Przestrzegają dobrze wyważonego i zorganizowanego harmonogramu, który pozwala im rozwijać się w karierze i prowadzić, o ile to możliwe, normalne życie osobiste. Oto droga gwiazd do sławy.

Pokażemy Ci, jak 10 gwiazd zaczyna swój dzień i kto wie… to może być klucz do sukcesu.

1.Jennifer Aniston wstaje wcześnie

Prawdopodobnie słyszałeś, że ludzie odnoszący sukcesy nie pozostają do późna w łóżku. Cóż, Jennifer Aniston nie jest wyjątkiem. Wstaje codziennie o 4:30 i nie marnuje czasu w łóżku. Dokładnie myje twarz, pije gorącą wodę z cytryną i medytuje przez 20 minut. Więc oprócz zyskania dla siebie czasu jest w pełni przygotowana na wyzwania dnia.

2.Oprah Winfrey medytuje

Napisano tysiące książek o korzyściach płynących z medytacji i nadal będą pisane. Pomaga redukować stres, pobudza kreatywność i utrzymuje dobrą kondycję. Słynna prezenterka rozpoczyna absolutnie każdy dzień 20-minutową medytacją. Oprah mówi, że cisza napełnia ją spokojem, satysfakcją i radością. Jeśli ma zbyt wiele zadań, jej medytacja trwa tylko 10 minut, ale w ciągu dnia powtarza swój rytuał.
3.Leah Michelle bierze gorący prysznic

Piosenkarka i aktorka każdego ranka bierze gorący prysznic po wypitej filiżance kawy. Spędza dużo czasu w łazience nawet w najbardziej zapracowane dni, ponieważ ta procedura pomaga jej usunąć wszystkie toksyny z organizmu. Podczas kąpieli Lea dwukrotnie złuszcza swoje ciało – zaczynając od suchego pędzla, a następnie używając domowego peelingu z oleju kokosowego, brązowego cukru lub soli morskiej i oliwy z oliwek, następnie bierze kąpiel.

4.Richard Branson spędza czas z rodziną

Branson nie jest jedynym rannym ptaszkiem w rodzinie. Bez względu na plany wstaje o 5 rano, pracuje i je śniadanie. Najważniejszą częścią jego poranka jest jednak czas, który spędza z bliskimi. Twierdzi, że te chwile wprawiają go w dobry nastrój. Naukowcy udowodnili, że czas spędzony z rodziną poprawia stan zdrowia i wydłuża długość życia.
5.Jessica Alba trenuje z przyjaciółkami gwiazd

Wszyscy ludzie sukcesu wiedzą, jak ważny jest trening. Wiedzą bardzo dobrze, że jeśli nie będą trenować rano, prawdopodobnie nie zrobią tego wieczorem, gdy są skrajnie wyczerpani. Jessica Alba radzi sobie z tą sytuacją i dzięki koleżankom wstaje wcześnie. Aktorka przyznaje, że trening nie jest jej ulubionym zajęciem, ale pomaga jej radzić sobie ze stresem, a przyjaciółki utrzymują motywację.

6.Brittany Snow ma specjalną poranną playlistę

Nawet jeśli wpadnie w zły nastrój, aktorka z łatwością to zmienia dzięki swojej specjalnej porannej playliście. Po śniadaniu musi posłuchać poprawiających nastrój piosenek granych w całym jej domu. Pomaga jej to szybko się obudzić i zachować optymizm przez resztę dnia.

7.Julian Huff dzięki za wszystko

Pozytywizm na początku dnia to dla tancerki rytuał wdzięczności. Budzi się o 6:30, siada w łóżku i myśli o pięciu rzeczach, za które jest wdzięczna. Ponadto stawia kilka małych celów, które chce osiągnąć w ciągu najbliższych 24 godzin. Dopiero wtedy Julian wkracza w nowy dzień.
8.David Carp nie sprawdza swoich e-maili

Założyciel „Tumblra” jest przekonany, że czytanie e-maili rano nie jest zbyt produktywne. Robi to tylko wtedy, gdy idzie do pracy około 9:30. David ma specjalne filtry w swojej skrzynce odbiorczej, więc otrzymuje wiadomości tylko od swoich pracowników i swojej dziewczyny. Pozostałe e-maile trafiają do specjalnego folderu, który przegląda dopiero po sprawdzeniu tych w swojej skrzynce odbiorczej.

9.Kate Hudson zanurza twarz w lodzie gwiazd

Aktorka używa tej metody, aby się obudzić. Nauczyła ją słynna wizażystka, z którą pracowała i zaczęła to robić każdego ranka. W tym celu używa dużej miski z dużą ilością lodu i odrobiną wody. Ta lodowa kąpiel bardzo szybko ją budzi, a także zmiękcza skórę twarzy i dodaje jej blasku.
10.Mark Zuckerberg eliminuje swoje wybory gwiazd

Duży wybór to oznaka luksusu. Ale rano ten luksus może zmienić dzień w kompletną katastrofę. Co jeść, w co się ubrać? Wszystko to jest stratą cennego czasu. Dlatego wielu bogatych i odnoszących sukcesy ludzi zdecydowało się maksymalnie ograniczyć swoje możliwości. Jednym z najjaśniejszych przykładów jest Mark Zuckerberg, który przyznaje, że ma w swojej garderobie około 20 identycznych szarych T-shirtów. Ten brak wyboru oszczędza mu czas i pomaga skoncentrować się na pracy.

Może warto spróbować takich porannych nawyków gwiazd? A jakie są Wasze? Napiszcie w komentarzach.

Zapraszam na mój kanał z ciekawostkami na YouTube : Złota7

Oraz na kanał z bajkami i śpiewankami dla dzieci: JustBaby Nursery Rhymes
Dodaj komentarz