Kategorie
Aktualności Śmieszne Filmiki / Memy

Śmieszne filmiki koty i psy fail WTF jbzd demotywatory #14
Śmieszne filmiki to dobry sposób na relaks! Rozweselają na dzień dobry i poprawiają humor, gdy nie spotkało cię nic śmiesznego w ciągu dnia. Co wybrać? Nie musisz się zastanawiać, wszystko, co najlepsze znajdziesz na moim kanale!

Śmieszne filmiki

Dopadła Cię chandra? Nudzi Ci się w domu lub długiej podróży? Miałeś zły dzień w pracy? Czas na śmieszne filmiki, które oderwą Twoje myśli od codziennej rutyny i małych problemów! Kilka minut na youtube poprawi Ci nastrój.

Zabawne sytuacje

To idealna, darmowa i domowa śmiechoterapia! A wiadomo nie od dziś, że śmiech to zdrowie. Śmiech obniża poziom hormonów stresu, wzmacnia odporność i wyzwala wydzielanie endorfin. Te z kolei poprawiają ogólne samopoczucie, a w niektórych sytuacjach chwilowo łagodzą ból! Co obejrzeć, by poprawić swój nastrój?
Śmieszne koty

Od czego zacząć? Koniecznie obejrzyj śmieszne koty! Zwierzęta to bardzo wdzięczni bohaterowie, dlatego rozczulają i rozbawiają od pierwszych minut. Na pewno nie zawiedziesz się, gdy włączysz filmy, na których koty oddają nie do końca udane skoki lub jeżdżą na odkurzaczu. Zabawne koty potrafią także spoliczkować opiekuna, zrzucać cenne przedmioty lub zaskoczyć nas nagle czymś zupełnie nowym. One nawet cudownie śpią!

Wpadki

Zabawne sytuacje przydarzają się nam na co dzień. Część z nich udaje się jednak nagrać, a powstałe filmiki to idealny sposób na rozweselenie przyjaciół, znajomych lub ludzi na całym świecie. Jeśli chcesz się pośmiać, koniecznie sprawdź udostępnione w sieci zabawy weselne, wypadki drogowe oraz zebrane w film śmieszne fotki!
Parodie

Część bohaterów zabawnych nagrań tworzy je specjalnie! Nagrywają oni śmieszne żarty, parodie filmów lub opowiadają śmieszne historie, by zaistnieć w mediach. Osoby, które potrafią stworzyć coś śmiesznego, szybko zdobywają rzesze fanów. Śmieszne filmy na youtube cieszą się bowiem sporą popularnością. Zdecydowanie nie pożałujesz zatem oglądając to, co dla Ciebie przygotowałem!

Śmieszne zwierzęta

Nie zapominałem też o wielbicielach zwierzaków! Najlepiej ogląda się przecież śmieszne kotki, zabawne psy oraz wpadki z udziałem ptaków, koni, czy zwierząt gospodarskich. Zobacz, z czego na co dzień śmieją się opiekunowie czworonogów i jakie zabawne sytuacje zdarzają się laikom na wsi. Gwarantuję, że pękniesz ze śmiechu.

Śmieszne kotki

Śmieszne zwierzęta to jednak nie tylko koty. Obejrzyj zabawne psy, jaszczurki oraz ptaki! Okazuje się bowiem, że gęsi mogą być tak samo rozbrajające, jak gadające papugi! A może wolisz świnki morskie przeciągające kawałek ogórka? Daj się zaskoczyć!
Wypadki drogowe

A co z ludźmi? Nam też zdarza się sporo wartych sfilmowania wpadek! Mam dla Was zabawne wypadki drogowe, śmieszne dowcipy oraz parodie filmów. Czarny humor nie jest mi obcy, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem, bo najfajniejsze śmieszne filmiki na youtubie są właśnie na tym kanale!!!
Czarny humor

Podsumowując, filmiki obrazujące różne zabawne sytuacje z dnia codziennego stają się jeszcze weselsze, gdy pojawiają się w nich nasi czworonożni lub skrzydlaci przyjaciele. Dobrze o tym wiem, dlatego w moim filmiku znajdziecie wszystko to, co naprawdę śmieszne! Mam nadzieję, że spodoba Ci się to, co przygotowałem! Koniecznie sprawdź, co kryje się w pozostałych propozycjach.

Śmieszne filmiki na youtubie? To właśnie ten kanał!!!

Zapraszam również na mój kanał YouTube z bajkami i Grami dla dzieci : JustBaby Nursery Rhymes

Zapraszam również na następny odcinek: #13
Dodaj komentarz