Kategorie
Śmieszne Filmy

Śmieszne filmiki – Nudzisz się? 7Fun #9
Zapraszam na kolejna część 7Fun. Śmieszne filmiki, zabawne zwierzaki , WTF, fail czy inne zabawne sytuacje. Wszystko to znajdziecie w mojej serii 7Fun śmieszne filmy,zwierzęta, ,wpadki. Dzienna porcja humoru, i niespotykanych sytuacji jakie się przydarzają zwykłym ludziom.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Śmieszne

Jak w każdym odcinku znajdziecie tu śmieszne filmiki, amatorki mocnych wrażeń, czy zabawne koty. A w związku z tym 8 minut dobrej zabawy i powstrzymywania się od salwy śmiechu. Lepiej tego nie oglądać w pracy ;p.

Śmieszne sytuacje

Zaczynamy od mima którego nikt nie zmusi do poruszenia się, ale do czasu ten facet to zrobił, i to w jaki sposób! Dalej częsty gość moich odcinków pies! Tym razem 2 labradory , i dobrze znane who is good boy. Następnie mały chłopczyk i jego taniec, bynajmniej nie z radości a wypadku jaki mu się przydarzył. W kolejce stoi już niesamowita sytuacja z podrzuconą butelką na ok 10 metrów w górę!

Śmieszne sytuacje i trochę magi

No właśnie w następnym epizodzie tego odcinka zobaczymy trochę magi i iluzji. W każdym razie ta dziewczyna ma talent, no po prostu ma tę moc! W dzisiejszym odcinku nie mogło również zabraknąć historyjki z krabem , jak również jazdy na motorze, ale nie tym razem bez kraksy. Plac zabaw w połączeniu z zabawą na nim przez dorosłego faceta, w związku z tym chyba wszyscy wiemy jak to się może skończyć. Koty? No oczywiście w żadnym z moich odcinków nie może zabraknąć kota. Generalnie śmieszne zwierzęta to doskonały materiał na trochę uśmiechu! Co jeszcze znajdziecie w dzisiejszym odcinku? Geniusz na bieżni elektrycznej, dzieci na placu zabaw irobot roomba a właściwie całe ich stado w akcji, trochę okazanych uczuć publicznie czy też anielski głos pewnej wokalistki.

Zapraszam do oglądania.

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *