Kategorie
Śmieszne Filmy

Śmieszne filmiki – Nudzisz się? Oglądaj zabawne filmiki 7Fun #1
Śmieszne filmiki to moja specjalność! W dzisiejszym odcinku zobaczycie niesamowite koty, trafi tez się zabawny pies, którego właściciel będzie robił w konia! Zabawne sytuacje to chleb powszedni tego odcinka. Możecie liczyć na masę dobrej zabawy. Filmiki które rozbawią cię do łez, zabawne sytuacje i niespodziewane tarapaty, to wszystko w dzisiejszym docinku 7Fun. Kanał w całości poświęcony dobremu humorowi, tak abyś mógł zacząć każdy dzień z uśmiechem na ustach

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Śmieszne filmiki

Każdy odcinek prezentuje masę zdarzeń zwykłych ludzi. Znajdziesz tu wszystko co może doprowadzić cie do śmiechu.
Śmieszne filmiki to moja specjalność. Najlepsze momenty, śmieszne filmy, zabawne zwierzaki czy też amatorki prezentujące swoje wpadki. To wszystko znajdziesz no moim kanale.
Widziałeś kiedyś tańczący otwieracz do wina? Rzucił ci się w oczy facet w śmiesznej czapce a w związku z tym prześmiesznie opalony na twarzy ! Sprawdź jaki ubaw miała pewna kobieta w przeciwieństwie do jej kota. W moim odcinku pojawia się również Donald Trump, no dobra może nie osobiście ale zabawny pies, który do złudzenia go przypomina. Śmieszne filmiki Zobacz co może ci się przydarzy jadąc metrem! Wszystkie śmieszne filmiki na youtubie prezentowane są tutaj, nie musisz niczego szukać po prostu odpalasz 7Fun! Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka oni też znaleźli się w tym śmiesznym filmiku. Pamiętacie może utwór Aqua – Barbie Girl? A w związku z tym słyszeliście jak śpiewa to kompania wojskowa? Odpalcie mój filmik na youtube a się przekonacie jak im wyszło No i mega finał sprawdź co wymyślili Chińczycy! Podpowiedź w grze jest patelnia i harmonijka!
Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun
Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *