Kategorie
Śmieszne Filmy

Śmieszne filmiki – Nudzisz się? Oglądaj zabawne filmiki 7Fun #3
Śmieszne filmiki to po prostu dobra zabawa, zapraszam na kolejny odcinek 7Fun. Czego można się spodziewać po 7Fun? Na pewno dobrej zabawy, jeśli masz zły dzień, humor ci nie dopisuje to jesteś w dobrym miejscu żeby to zmienić. Mój kanał prezentuje najzabawniejsze historie, śmieszne filmy, zabawne zwierzaki czy wypadki drogowe dla wielbicieli mocniejszych wrażeń. Zapraszam do 7Fun na youtube śmieszne filmiki.

Zapraszam na nowy odcinek

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Śmieszne filmiki

Oto co cię dziś spotka! Pewnie widziałeś podobną sytuację już nie raz ale i tak pewnie pękniesz ze śmiechu, sprawdź tą dziewczynę w jaki sposób chce nam pokazać nową fryzurę i w co przywali głowa?. Mało? A jechałeś kiedyś autostradą na której pobocze gra ci melodię? Nie? To musisz sprawdzić ten odcinek! 2 kumpli, jeden chce wkręcić drugiego, stare jak świat, ale zaraz zaraz kto tu jednak oberwie w tej sytuacji?

Podobają ci się te Śmieszne filmiki?

W związku z tym to lecimy dalej i sprawdzamy na co jeszcze możesz liczyć! Kłoda na dachu samochodu, to nie może się skończyć dobrze. Śmieszne zwierzęta udające martwe! Tatuś pokazuje wyrzutnię 2 córką.. tak będzie bolało! Piwo na palecie, żal na to patrzeć, ale cóż ważne że nie zdarzyło się to tobie!

Jeszcze ci mało? 

Nie przejmuj się to nie wszystkie śmieszne filmiki na dziś. Przecież muszą się pojawić jeszcze zabawne psy, oraz najdłuższe hasło do wifi , a może słoń w salonie? A jakby tego było mało mamy jeszcze coś rodem z NBA Wiesz co? To i tak nie wszystko , w związku z tym sprawdź sam jakie czekają cię jeszcze zabawne sytuacje w tym odcinku.

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *