Kategorie
Śmieszne Filmy

Śmieszne memy i zabawne filmiki – Nudzisz się? 7Fun #8
Śmieszne memy i zabawne filmiki to to co charakteryzuje mój kanał 7Fun, dobra zabawa przed monitorem czy telefonem to świetna sprawa aby się odstresować od monotonii dnia codziennego. W każdym odcinku prezentuję nowe gagi , wpadki wypadki. Znajdziesz tu zabawne zwierzaki, amatorki ze swoimi wpadkami, będziesz miał okazję zobaczyć wypadki drogowe. 7Fun publikuje śmieszne filmiki na youtubie, gdzie śmieszne koty i psy dają ujścia swojej harcom.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Śmieszne memy

Jeśli interesują cię wyłącznie Śmieszne memy, niema problemu kliknij tu na stronie mam specjalny dział gdzie prezentuję zabawne i śmieszne memy każdego dnia.  Ale wracamy do dzisiejszego odcinka. Zaczynamy z grubej rury, dziewczyna wparowuje do pokoju i zastaje swojego chłopaka w dwuznacznej sytuacji, sprawdź jak z tego wybrnie!

Śmieszne filmiki

Zobacz co można zrobić z zabawką dla dzieci, a właściwie jakie ma ukryte funkcje! Następnie wasze ulubione wypadki samochodowe, Chiny to powoli stan umysłu jak Rosja, check this out!  Wiedziałeś na jaką wysokość krokodyl potrafi wyskoczyć w powietrze z wody, to niesamowite, nie ma w tym nic śmiesznego ale zgroza pozostaje!

Niesamowita wokalistka i turbiny wiatrowe.

Posłuchaj co ta dziewczyna potrafi zrobić ze swoim głosem, sparodiowała chyba każda postać z bajek śpiewająco. Potem jak już tu jesteś zobacz tego gościa i w jaki sposób wykorzystał do zabawy turbinę wiatrową, ma gość fantazję.

Śmieszne zwierzęta są jak śmieszne memy

Spotkanie z misiem, pies witający cię na dzień dobry to sa naprawdę niesamowite zwierzęta.

No i na deser

Fałszywy parkingowy, baletnica na siłownik, oraz uważaj, Wolverine , zobacz co Hugh Jackman wyprawiał podczas kręcenia ostatniej części!

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

 
close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *