Kategorie
Śmieszne Filmy

Śmieszne zwierzęta i nie tylko – Nudzisz się ? 7Fun #10
Zabawne filmiki gdzie występują śmieszne zwierzęta, to dobry zabijacz czasu, oglądając je można spędzić godziny przed ekranem. W moich filmikach znajdziecie również fail, wtf i całą dziką hordę śmiesznych filmików, takie jest po prostu 7Fun.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Co w dzisiejszym odcinku?

Zaczynamy od dwóch kumpli, trochę im się nudziło i postanowili poćwiczyć trafianie do celu! Powiem wam że im to nawet wychodzi. Od razu po nich Billie Eilish – bad guy, a raczej koleś wykonujący jej utwór za pomocą drzwi, tak dobrze przeczytaliście drzwi! Idźmy dalej, krótki przerywnik pokazujący przeogromną siłę pewnej uroczej Pan! Pełen szacun dla niej! Jak to w moich filmikach nie obejdzie się bez pranków, 2 facetów budowa, worek cementu, i w związku z tym nie muszę chyba pisać już nic więcej.

Śmieszne zwierzęta

Czas na zwierzęta, lecz żeby nie było tendencyjnie na początek nic śmiesznego, widzieliście kiedyś jak pizza znika w wodzie? Teraz no cóż nie mogłem się powstrzymać ROSJA, i ich stan umysłu! Następnie niesamowita przyjaźni psa i konia! Potem trochę lazurowej wody i surferów. W następnej kolejności żebrzący kotek, który niemiłosiernie doprasza się o wpuszczenie do domu, ma skubany talent! Potem człowiek debil, tak debil inaczej go nie idzie nazwać, ale sprawdźcie to sami. Byli surferzy teraz czas na snowboarding, napisze tylko tyle BOLAŁO!

Śmieszne zwierzęta

Zwariowany zając, milusiński piesek, gniazdo w grillu gazowym (sprawdźcie co to za zwierzaki) , zdziwiony kot (w sumie ja też), przypakowana mysz , czy inne strwożona.

Zapraszam na dzisiejszy odcinek!

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *