Kategorie
Aktualności Blog

Wystrój wnętrz na jesień, co zmienić i jakie dodatki zastosować!
Wrzesień! Pieczenie jabłek, zbieranie kasztanów i grzybobrania! Czekam na wszystkie te momenty i na długie wieczory w przytulnych domowych wnętrzach. Uwielbiam ciepłe koce i parującą herbatę! Proste dodatki nadają domowi cudowny posmak jesieni. W związku z tym sprawdziłem, jak osiągnąć najbardziej przytulny efekt, poprzez wystrój wnętrz.

Wystrój wnętrz – jak odmienić dom na jasień?

Podczas deszczu i chłodu do domów warto zaprosić ciepły wystrój wnętrz! W związku z tym pora na dodatki do domu typu grube kocyki, duże kubki na herbatę oraz miękkie poduszki. Dom ożywić można motywem dyni, rozgrzewającymi kolorami oraz wiankami i bukietami kwiatów, traw i zbóż. Aranżacja wnętrz to ważna sprawa.

Dekoracje jesienne do domu

Co powinno znaleźć się w udekorowanym na jesień domu? Mam kilka pomysłów:
świece,
bukiety z ozdobnych traw i zbóż,
koce,
poduszki,
materiałowe, ceramiczne lub żywe dynie,
wianki na drzwi,
wiklinowe koszyki.

Wystrój wnętrz – pomysły DIY

Ciekawy wystrój wnętrz wcale nie musi być kosztowny, z pewnością łatwo i szybko stworzyć można wiązankę pszenicy związaną ładną tasiemką. Taki bukiet umieszczony w je w szklanym wazonie, z pewnością doda odrobiny sielskości naszym wnętrzom. Kolejny prosty pomysł to ułożenie miniaturowych dyń w płytkim drewnianym naczyniu, w związku z tym taka kompozycja w centralnej części kuchennego stołu natychmiast skupi uwagę gości i nada domowi jesienny klimat. Brakuje Ci pomysłu na świecznik? Jesienią możesz wykorzystać jabłka. Na koniec pomysł na połączenie dekoracji z rodzinnym czasem. Poszukajcie wspólnie z dziećmi żołędzi, a następnie pomalujcie ja na różne kolory. Takie zabawne dary natury umieścić można w szklanym wazonie lub ozdobnym słoiku.
Jesienny salon – wystrój wnętrza w nowych kolorach

Jesienne kolory a wystrój salonu:

ciemna zieleń,
odcień rdzy,
pomarańcz,
złoto,
beż,
brąz,
czerwień.

Sypialnia inspiracje

Udana aranżacja sypialni? Niewątpliwie wystrój wnętrz ma bezsprzecznie znaczenie! Z pewnością w sypialni warto rozłożyć świece i nowe poduszki. Wieczorem będziesz mógł relaksować się w ciepłym świetle i słuchać muzyki, gdy na dworze dzwoni deszcz.
Do dzieła!

Chcesz się odstresować, w związku z tym odwiedź mój kanał YouTube gdzie znajdziesz śmiesznymi filmikami : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *