Kategorie
Śmieszne Filmy

Youtube śmieszne – Nudzisz się? Oglądaj zabawne filmiki 7Fun #5
Jestem ponownie, zapraszam na youtube śmieszne filmiki! Kolejna część z mojej serii zabawnych sytuacji z życia wziętych. Przygotowałem dla was kolejne śmieszne filmiki, zabawne zwierzaki, wypadki samochodowe no i oczywiście le zap de spion. Mam nadzieję że spodoba wam się kolejny odcinek serii 7Fun, powoli się rozkręcam i mam nadzieje że doprowadzę was do łez ze śmiechu.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Youtube śmieszne filmiki

Na dzień dobry mashup startującego samolotu, który spotyka na swojej drodze ptaka. W normalnej sytuacji bardzo niebezpieczna sprawa, ale tutaj podchodzimy do tego z humorem. Pies bardzo wdzięczny obiekt do nagrywania, ale spójrzcie jak ten maluch wykorzystuje swoją właścicielkę, niesamowite! Flet, kopniak w tyłek , 2 facetów, to tyle z opisu i tak już wiadomo że warto to zobaczyć!

Youtube śmieszne w Nowym Jorku

Sprawdź jak „miło” przywitali pewną Panią w New York, mina jej zrzedła! Maseczki, tak znienawidzone maseczki, ale, ale może być zabawnie sprawdź to! Pływający stolik, czy to możliwe, wszystko w dzisiejszym odcinku. Ketchup, 3 kumpli pizza, MASAKRA!

Youtube śmieszne psy

Po raz kolejny zabawne psy w akcji, w związku z tym zaczynamy od śpiącego psa. Jego właścicielka niema litości! Pies erotoman, też w końcu musiał się pojawić! Teraz kolej na niesamowitą fretkę w akcji w związku z tym mamy Mission: Impossible.

Youtube

A teraz trochę akcji, BMX, lot na spadochronie w wąskim wąwozie, czy jazda na rolkach? Nie wiem jak je nazwać jakieś dziwne. Zmiana kół w F1, nawet tego dobrze nie zauważyłem.  Dziadek płynący na kłodzie, TAK na kłodzie no i niesamowite przebranie na halloween. To wszystko w dzisiejszym odcinku!

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *