Kategorie
Filmy

Youtuber , aktor, piosenkarz – 7 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie.
Youtuber , aktor, piosenkarz. Było o kobietach więc teraz czas o mężczyznach! Drogie Panie, pooglądajcie sobie prawdziwe ciacha! Bo tym razem pokażemy wam najfajniejszych facetów na świecie! 7 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu, zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Felix Kjellberg – PewDiePie Youtuber

Na początku naszej listy ląduje Youtuber, który obecnie może pochwalić się 105 milionami subskrypcji. Przez wielu uważany za fenomena współczesnego internetu. Felix przerwał nawet studia, by móc tworzyć nowe materiały na Youtubie. Nagrywa głównie materiały związane z grami video, ale na jego kanale można znaleźć coraz to nowsze treści, które dotyczą wspomnień, filmów czy seriali. Jak widać krytycy docenili go nie tylko ze względu na jego twórczość ale także.. urodę. Felix uważany jest za ogromnego przystojniaka. A Wy co myślicie drogie Panie?

6. Stanley Weber

Urodzony 13 lipca w 1986 roku. To syn znanego aktora Jacques’a Weber’a. Stanley miał więc mocną pozycje wyjściową w życiu. Co zrobił? Poszedł w ślady ojca i sam został aktorem. Nie gra on jednak w wielkich produkcjach.. Twierdzi, że więcej przyjemności dają mu role w filmach i serialach historycznych w których przeważnie występuje. Debiutował na scenie teatralnej już w bardzo młodym wieku. Gdy ukończył 14 lat podjął decyzję, że pójdzie w ślady ojca. Występował w teatrze w Nicei. Na wielkim ekranie debiutował w 2007 roku w francusko-beligijskim filmie telewizyjnym „Prawda Winowajcą”. Udało mu się zagrać nawet w filmie wyreżyserowanym przez ojca. Aktualnie też uważany jest za duże ciacho.

5. William Levy

Męskie grono fanów może kojarzyć go między innymi z Resident Evil, gdzie pojawił się jako Christian i było mu dane zagrać u boku Mili Jovovoich. To tyle, jeżeli chodzi o większe produkcje. Urodził się 29 sierpnia 1980 roku w Kubie. Od dziecka uwielbiał Tańczyć. Po tym jak przeniósł się do Stanów Zjednoczonych marzył, by grać w baseball. Zainteresował się jednak potem aktorstwem, przez co zrezygnował z kariery sportowej. Udało mu się także trafić na listę najprzystojniejszych facetów, a to też jakieś wyróżnienie!

4. James Reid

Doświadczony trudnym dzieciństwem piosenkarz również pojawił się na tej liście. Jego rodzice się rozwiedli, a James zamieszkał ze swoją matką na Filipinach. Tam też postanowił wystąpić w popularnym Reality Show – Big Brother. Dzięki temu udało mu się zdobyć ogromną popularność, zarówno za sprawą swojego charakteru jak i na pewno urody. Jego kariera nabrała tempa a sam James mógł w końcu pokazać się szerszej publiczności. Urodził się w 1993 roku, jego ojciec był Australijczykiem a matka Filipinką. Swoją karierę rozwija również jako aktor, w 2020 roku ma zagrać w romantycznym dramacie „The Soulmate Project”.

3. Armie Hammer

Armie postanowił zostać aktorem a wszystko za sprawą pewnego znanego dobrze nam wszystkim filmu… a konkretnie „Kevin Sam w Domu”. Tak zgadza się. To właśnie po obejrzeniu tego filmu Armie stwierdził, że zostanie aktorem. Początkowo grał epizodyczne, małe rolę. Dopiero później udało mu się znaleźć angaż w większej produkcji. Chodzi o „The Social Network”, które obsypane zostało wieloma licznymi nagrodami, a sam Armie zagrał na prawdę świetną rolę ambitnego kajakarza. Urodził się 1986, ma żonę i dwójkę dzieci. Otrzymał wiele nominacji, a w tym, za przełomową męską rolę właśnie we wspomnianym Social Netowrk.

2. Jason Momoa

Chyba najbardziej znana postać na tej liście. Pojawił się już w znanym serialu „Słoneczny Patrol”, który zapewne otworzył mu drzwi do kolejnych produkcji. Po udziale w serialu początkowo grał mniejsze role w niedużej ilości produkcji. Ostatnie lata to jednak prawdziwy boom na karierę Jasona, który wstąpił w takich produkcjach jak Aquaman, Liga sprawiedliwości czy Conan Barbarzyńca. Urodził się na Hawajach w 1979 roku. Jego matka ma pochodzenie niemieckie, irlandzkie i południowo amerykańskie. Ojciec z kolei korzenie Hawajskie. Jego wujek i ciotka byli surferami. Początkowo planował karierę morską ale los potoczył się inaczej… czy myślicie, że dobrze się stało?

1. Kim Tae-Hyung

I wreszcie jest, o to on! To nasz numer jeden, czyli najprzystojniejszy facet według rankingu TC Candler. To południowokoreański piosenkarz, członek boysbandu BTS i autor tekstów. Jednocześnie najbardziej stylowy członek zespołu. Więcej informacji nie mam i szczerze? To bardzo, zaskoczył mnie ten wybór… Ale nie mi to oceniać!

Czy znacie jakiś innych przystojnych aktorów i celebrytów, a może jakiś Youtuber wpadł wam w oko?

Piszcie w komentarzach!

I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem !

Chcesz się odstresować odwiedź mój kanał YouTube gdzie znajdziesz śmiesznymi filmikami : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
Dodaj komentarz