Kategorie
Śmieszne Filmy

Zabawne sytuacje – Nudzisz się? Oglądaj zabawne filmiki 7Fun #7




Zabawne sytuacje , śmieszne filmiki, wpadki, wypadki dodajmy do tego zabawne koty, śmieszny pies i w związku z tym mamy przepis na filmiki youtube z kanału 7Fun. Po raz kolejny postaram się waz rozbawić, poprawić wam humor a co najważniejsze zmarnować 8 minut waszego życia na przygłupie śmieszne filmy. Witajcie w kolejnej części zabawnych filmików 7Fun.

Zapraszam na nowy odcinek 7Fun

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Zabawne sytuacje

I to jak, dziewczyna wali głowa o blat łazienkowy, wiem może boleć ale i tak nie sprawi to że się nie zaśmiejesz. Dziecko walczące samo ze sobą na lekcji (oczywiście nierówna walka). Pokaz oświetlenia z pardy, czy mama ucząca się grać w golfa wyśmiana przez własne dziecko. To wszystko znajdziecie w nowym filmiku 7Fun.

Zabawne sytuacje

Mega stolik kawowy, za który na pewno poszli byście do więzienia. Nieudana sztuczka magiczna. Deadpool ten to dopiero ma zryta banie. No i wasze ulubione śmieszne koty, ale to na prawdę śmieszne koty przebrane za Teletubisie

Zabawne sytuacje

Dzieciaczek pierwszy raz w życiu jedzący loda, czy mega podryw, tak te wszystkie śmieszne obrazki w jednym filmiku. Śmierdzące buty , oj tak zobacz jak reagują na nie reporterzy telewizyjni. Jaka jest udana recepta na wspaniały związek? Wszystkiego dowiecie się w tym odcinku śmieszne filmiki na youtubie. Czy biblioteka może być śmieszna? Jeśli o to zadbasz to na pewno, no i oczywiście Rosja, nie mogło zabraknąć filmiku z Rosji. Te i inne zabawne sytuacje w dzisiejszym odcinku 7Fun. W związku z tym nie zwlekaj oglądaj, śmiej się i zrób sobie dzień!

Odwiedzaj mój kanał YouTube : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7

close

Zapisz się do Newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych materiałach, które dla Ciebie publikujemy!




Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *