Kategorie
Aktualności Blog

Zdrada – 10 powodów niewierności kobiet, dlaczego kobiety zdradzaja
Kiedy mówimy o niewierności, zwykle mamy na myśli mężczyzn. Przyzwyczailiśmy się tylko do opinii, że z powodu swojej seksualności, chęci zawsze imponowania kobietom i sprawdzania się, to mężczyźni są tymi, którzy zdradzają. Takie zachowanie jest nieoczekiwane i nie do przyjęcia dla kobiet. Ale czy tak jest? Zdrada.

Badanie przeprowadzone przez psychologów społecznych wykazało, że prawie 60% kobiet na całym świecie nie wyklucza możliwości niewierności w pewnych okolicznościach. Faktem jest, że zdrada zakłada kryzys w związku i może doprowadzić do ich całkowitego zniszczenia.

Jaka jest różnica motywów między niewiernością mężczyzn i kobiet? Czy mogą istnieć różne przyczyny cudzołóstwa? Kiedy kobieta jest niewierna.

10 najczęstszych sytuacji, które mogą sprawić, zdrady kobiet.

1.Samotność w związku

Może się to wydawać trochę dziwne, ale częsta samotność jest jednym z głównych powodów niewierności kobiet. Zwykle dzieje się tak, gdy mężczyzny praktycznie nie ma w domu – z powodu długich podróży służbowych, przesiadywania w biurze do późna lub częstych weekendów na rybach z przyjaciółmi. To normalne, że puste łóżko przypomina kobiecie, jak naprawdę jest samotna. Dodaj do tego wzmożone poczucie szybkiego tempa życia i nie zdziw się, jeśli Twoja partnerka ponownie zdecyduje się czuć pożądana w czyichś ramionach.

2.Niewystarczająca bliskość a Zdrada

Z boku wszystko może wyglądać idealnie – ma drogi samochód, duże mieszkanie, piękne ciuchy. Ale pod całym tym blaskiem można ukryć brak czegoś niezwykle ważnego – intymności z ukochaną osobą. Nie chodzi nawet o seks, ale o te chwile uwagi, które są tak ważne dla kobiety – delikatne dotknięcia, pieszczoty, romantyczne chwile razem. Dla większości kobiet taka intymność jest po prostu konieczna, a kiedy są jej pozbawione, to normalne, że zaczynają szukać gdzie indziej. Pojawia się skok w bok.

3.Dystans emocjonalny

Wiadomo, że kobiety są istotami emocjonalnymi. Dlatego ważna jest dla nich nie tylko bliskość fizyczna, ale także pełne wsparcie emocjonalne. Jeśli kobieta poczuje, że jej mąż stopniowo się od niej oddala, będzie postrzegać to jako realne zagrożenie dla ich przyszłego związku. Taki rozwój relacji jest trudny do zdefiniowania jako niewierność, ale w desperackiej próbie pójścia naprzód kobieta może szukać satysfakcji emocjonalnej gdzie indziej.

4.Zemsta

Można powiedzieć, że kiedy kobieta zostaje zraniona zdradą ukochanej osoby, niewierność pomaga jej odzyskać spokój ducha. Kiedy oszukuje, jej partner będzie cierpieć jeszcze bardziej. Z takim sprzeciwem kobieta wydaje się mieć szansę na zemstę. Jednak! Nawet jeśli zdecyduje się zemścić w ten sposób, prawdopodobnie nie zapomni zniewagi. Więc lepiej porozmawiać i omów sytuację.

5.Niska samoocena a Zdrada

Niska samoocena może mieć duży wpływ na zachowanie niektórych kobiet. Nie musi to jednak oznaczać, że będą zdradzać ukochaną osobę. Jeśli mąż jest wystarczająco intuicyjny i świadomy obaw żony, poświęci jej uwagę, której potrzebuje, da jej swoją miłość, aby była pewna bezpieczeństwa związku i nigdy nie czuła potrzeby zdrady.

6.Chęć zakończenia związku

Bardzo często, gdy kobieta chce zakończyć swój związek, którym jest rozczarowana, oszukuje. Czasami we wspólnym życiu zdarzają się sytuacje, w których oboje partnerzy mają świadomość, że w ich związku jest kryzys, ale nikt nie odważy się zainicjować separacji. Niewierność jest często używana jako wymówka do zakończenia związku. Nie brzmi to zbyt dojrzale, ale zdziwisz się, ile osób to robi. Poważna rozmowa i omówienie problemów byłaby znacznie bardziej przydatna dla obojga. Nawet jeśli okaże się, że nie masz przyszłości, rozstaniesz się przynajmniej z godnością.

7.Kryzys wieku średniego a Zdrada

Kryzys wieku średniego nikogo nie omija, a kobiety nie są wyjątkiem. Jednak w przeciwieństwie do mężczyzn są bardziej zaniepokojone starością. Często, próbując ukryć obawy przed utratą cech, które do tej pory sprawiały, że czuły się atrakcyjne, decydują się na oszukiwanie. W ramionach innych pragną znowu poczuć się młodo, pięknie i seksownie, tak jak poprzednio. Pamiętaj jednak, że takie zachowanie może prowadzić do rozstania z ukochaną osobą, a pozostanie tylko nadzieja, że ​​uda Ci się zbudować nową relację z drugą osobą.

8.Pieniądze

Przychody mogą mieć poważny wpływ na relacje między partnerami. Banalne, ale z powodu systemowego braku pieniędzy, wiele kobiet staje się rozdrażnionych i niezadowolonych z życia. Rośnie chęć znalezienia wyjścia z sytuacji. Jednym z możliwych sposobów jest nowy związek z bogatym dżentelmenem, który rozwiąże wszystkie problemy finansowe kobiety.

9.Nuda w łóżku a Zdrada

Z biegiem czasu seks może stać się nudnym i monotonnym aktem – te same pozy, te same dźwięki, ta sama sceneria, ten sam mężczyzna. W takich sytuacjach wiele kobiet decyduje się poszukać gdzie indziej odrobiny intrygi i nowego podniecenia w swoim życiu seksualnym. Aby uniknąć takiego rozwoju relacji, bądź eksperymentatorem w łóżku – zmieniaj pozy, sytuację, organizuj gry fabularne. Pamiętaj, że zaskoczenie ma niezwykle pozytywny wpływ na kobiece libido.

10.Poczucie niedoceniania a Zdrada

Większość kobiet zwykle ponosi dużą odpowiedzialność za utrzymanie domu – sprzątanie, prasowanie, pranie, gotowanie, opiekę nad dziećmi, zakupy, przyjmowanie gości i nie tylko. Z biegiem czasu może pojawić się uczucie, że dla męża stała się zwykłą pokojówką. Dlatego pokusa szukania romansu poza domem nie jest zaskakująca. Aby uniknąć takiej sytuacji, nie trzeba wychodzić z pracy, aby być z żoną. Po prostu doceń i podziękuj żonie za wszystko, co dla ciebie robi.

Zapraszam na mój kanał z ciekawostkami na YouTube : Złota7

Oraz na kanał z bajkami i śpiewankami dla dzieci: JustBaby Nursery Rhymes
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *