Kategorie
Aktualności Blog Filmy

Zdrada – 7 sygnałów, że Twój Partner Cię zdradza!
Czy wydaje Ci się, że Twój partner Cię zdradza? Nie masz pewności co do jego wierności. Zapoznaj się z siedmioma sygnałami, które mogą dowodzić zdrady drugiej osoby! Czy to zdrada ?

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu,

zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Brak lub unikanie bliskości intymnej

Kiedy miłość panuje w związku to naturalnie występuje pragnienie bliskości, W sytuacji kiedy jedna ze stron coraz mniej interesuje się drugą mało tego, zupełnie unika zbliżeń może być to sygnałem o zdradzie. Zaczyna się od małych i drobnych codziennych zachowań. Brak tulenia się podczas oglądania wspólnego filmu, brak chwytania za dłoń czy unikanie bliskości. Innym, potencjalnym rozwiązaniem, są problemy zdrowotne lub/i lęk przed niespełnieniem oczekiwań partnera w tej sferze związku.

6. Nagła potrzeba prywatności i odosobnienia

Naturalne jest to, że każdy potrzebuje czasu tylko dla siebie. By móc obejrzeć ukochany film, przeczytać ulubioną książkę czy po prostu pobyć sam ze sobą. Nie ma w tym absolutni nic złego. Inaczej jest jednak, gdy druga osoba ciągle powtarza, że musi być sama, potrzebuje coś przemyśleć, nie ma ochoty wspólnie spędzać czasu…  Co może być tego przyczyną? Jednym z dwóch powodów, które pierwsze przychodzą na myśl jest zdrada. Być może partner poznał inną osobę z którą teraz woli rozmawiać czy spędzać czas.
5. Przybieranie postawy obronnej

Znacie powiedzenie, że tylko winny się tłumaczy? W zdrowej relacji rozumiemy, że każdy z partnerów jest inny, każdy ma swoje potrzeby, każdy popełnia błędy. Te błędy potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć, niedoskonałości zaakceptować. Dziwne więc, jeśli druga osoba nagle zaczyna się bronić, tłumaczyć, albo atakować cię w odpowiedzi na pytania o to, co wydaje ci się niejasne. Racjonalny dialog jest koniecznością, jeśli zaś staje się problemem, to sygnał, że ktoś nie mówi prawdy.

4. Dziwne wydatki

W każdym dojrzałym związku czy małżeństwie, kwestie finansowe są niezwykle ważnym elementem. Wspólne konto to poczucie bezpieczeństwa. Wspólne planowanie budżetu, wydatków to możliwość racjonalnego zarządzania gotówką. Jeżeli w waszym związku posiadacie już wspólne konto, a nagle pojawią się dziwne wydatki, które sugerują pobyt w kawiarni, kupno kwiatów czy innym miejscu tego typu to rozwiązanie może być bardzo proste. Prawdopodobnie druga osoba spędza czas z kimś innym. Jeżeli chodzi o faceta to raczej mniej podejrzeń sprawi rachunek za piwo z knajpy niż rachunek za kawę i ciastko w cukierni.
3. Chowanie telefonu/komputera

Nikt z nas nie lubi przesadnej kontroli. Zaglądanie w telefon, podglądanie wiadomości w komputerze czy sprawdzanie czatu z listą rozmówców. W związku jednak korzysta się z urządzenia drugiej osoby bardzo często. Telefony leżą na stole w salonie, a laptop jest wspólny. Jeżeli jednak w pewnym momencie pojawia się sytuacja, że jedna ze stron notorycznie uniemożliwia dostęp do urządzenia, może być to oznaką tego, że ma coś do ukrycia. Często też zaczyna „pilnować” swojego telefonu i zabierać go w każde miejsce, nawet biorąc przyśni czy myjąc zęby. Zapewne ma tam coś do ukrycia…

2. Notoryczne spóźnienia

Małżeństwo powinno być sprawnie funkcjonującą machiną. Każde ma jakiś, określony grafik, zwłaszcza jeśli w rodzinie pojawiają się dzieci i przybywa cała masa nowych obowiązków. Jeśli twój partner zaczyna się notorycznie spóźniać, zapominać o swoich obowiązkach, trzeba to sobie jak najszybciej wyjaśnić. Z jakiego powodu nie jest w stanie wracać do domu na czas? To może być zdrada!

1. „Znikanie” i dziwne tłumaczenia

„Coś mi wypadło w pracy” – pada hasło, kiedy partner nie zjawia się na umówionym spotkaniu. Kiedy pojawia się to notorycznie, może wzbudzić to liczne podejrzenia. Podstawą relacji jest to, że można na sobie polegać. Kiedy drugiej osoby coraz częściej nie ma, a tłumaczenia wydają ci się dziwne i nielogiczne, możesz spodziewać się, że druga strona gra nie fair… Czy to zdrada?
A czy wy znacie jakieś inne symptomy iż miała miejsce zdrada??

Piszcie w komentarzach !

Odwiedzajcie mój kanał YouTube

Zaglądajcie na Facebook (organizuję konkursy 😀 )

I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem !

Zapraszam również na mój kanał YouTube z bajkami i Grami dla dzieci : JustBaby Nursery Rhymes

Śmieszne filmiki: złota7Dodaj komentarz