Forum

Notifications
Clear all

Samochód do 10.000 złotych  

RSS

Lisek
(@lisek)
New Member
15/04/2020 11:24 am  

Cześć wszystkim, jakiś czas temu w końcu po kilku próbach udało mi się zdać egzamin na prawko i najwyższy czas zakupić coś swojego! mam parę groszy odłożonych, do tego planuję wziąć pożyczkę i kupić coś no maks do 10.000 ale może tak, żeby kupić i jeździć albo nieco taniej kupić i mieć dołożyć coś bo z tego co wiem, to zawsze tak trzeba zrobić. Dodam że mało co znam się na samochodoach. Jaki polecacie samochód do 10 tysięcy złotych? Co mogę dobrego kupić? Jakiś model konkretny i na co mam patrzeć? Z góry dzięki za wszystkie info!

Cytat
Jarek
(@jarek)
New Member
15/04/2020 1:47 pm  

Cześć, na początek to powiedz co Cię dokładnie interesuje - ekologia czy prędkość? Diesel czy beznyna? Ale skoro nie masz doświadczenia za dużego z samochodami to raczej myślę, że może na początek raczej beznynka i na pewno coś, co ma tanie i łatwo dostępne części. Jakaś konkretna moc silnika Cię interesuje? Mieszkasz na wsi czy w mieście? Do jakich celów używać będziesz samochód? Jak powiesz co i jak dokładnie, to może coś polecę 😀 

OdpowiedzCytat
Vi0la
(@vi0la)
Active Member
15/04/2020 4:35 pm  

Ja to się nie znam na tym za bardzo ale pamiętaj co robić przed kupnem! mieliśmy tutaj taki filmik naawet: https://www.zlota7.pl/7-porad-przed-zakupem-samochodu/ Może to też coś pomoże 😀 

OdpowiedzCytat
Neszpor
(@neszpor)
New Member
16/04/2020 8:03 am  

Też myślę, że diesel koledze odpada - te stare diesle to twarde sztuki nie do zajechania, z tego co się orientuje to te nowsze wersje to nie jest to samo już. W każdym bądź razie nie myślałeś o czymś sprawdzonym? Np. Golf 4 - jak na pierwszy samochód to na pewno dobra opcja, dużo tanich części na rynku, sprawdzony i dobry silnik, samochód ładny i wygodny. Ewentualnie Opel Corsa? Albo Laguna 2 - ich ceny tak drastycznie spadły, że aż szok! To w sumie wygodny, ładny samochodzik. Tylko szukać trzeba wersji z 1,8 - bo te 1,6 z tego co kojarzę to były "Królowe Lawet" - bardzo wadliwe samochody, za to seria 1.8 to już co innego. Patrzyłem po Toyotce Yaris - ceny powoli spadają, znajomy zdawał na niej egzamin na prawko i chwalił sobie ten samochód - też przyjemny, wygodny, w miarę mały 🙂 

OdpowiedzCytat
Kacperro
(@kacperro)
New Member
23/04/2020 6:58 am  

Moje top 5 w tym budżecie cenowym:

Renault Clio III - lata produkcji 2005-12
Opel Astra H - lata produkcji 2004-14
Volkswagen Golf V - lata produkcji 2005-08
Opel Vectra C - lata produkcji 2002-08
Audi A4 B6 - lata produkcji 2000-04

Ogólnie teraz rynek samochodów robi się chyba tak napchany, że coraz więcej fajnych pojazdów można mieć za przystępne pieniądze 😀

OdpowiedzCytat
Share: