Kategorie
Bajki dla dzieci

Auta bajki – Pan Samochodzik #2 Cyrk i pogoń za mumią!




Pan Samochodzik zaczyna swoją przygodę od odwiedzin w cyrku! Następnie udaję się na swoja pierwszą przygodę, wciela się w Indiana Jonesa i odnajduje piramidę z ukrytym skarbem. Sprawdź kogo tam jeszcze znajdzie i czy uda mu się złapać mumię? A może to ona będzie ścigać Pana Samochodzika! Zapraszam na kanał YouTube mamy świetne auta bajki.

Auta bajki

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Auta bajki

Kanał JustBaby publikuje bajki dla dzieci na youtube. Bajki uczą, bawią i pozwalają dziecku miło spędzić czas. Prezentowane youtube bajki pozwolą zrozumieć dziecku alfabet, alfabet po angielsku. Pokazują kolory po angielsku dla dzieci, zawarta w nich jest również nauka liczenia dla dzieci.

Wachlarz różnorodności jest ogromny, znajdziecie tu Państwo bajki dla dzieci po polsku, piosenki dla dzieci, kołysanki,czy też bajki na dobranoc. Bardzo ciekawe są bajki o samochodach pod tytułem Pan Samochodzik. Główny bohater wraz z przyjaciółmi w każdym odcinku odbywa nową przygodę.




Prezentowane śpiewanki to głównie: kołysanki usypianki, jak np. jadą jadą misie. Kołysanki dla dzieci jak np. aaa kotki dwa czyli wszystkie popularne kołysanki youtube.

Bajki na kanale youtube nawiązują również do najpopularniejszych obecnie bajek dla dzieci takich jak: swinka peppa bajki, bajki disneya, bing bajka, bajki barbie, bajka psi patrol, bajka strażak sam w związku z tym wszystkie popularne bajki animowane.




Znajdziecie również Państwo bajki o traktorach, bajki o dinozaurach, jak również śpiewanki dla dzieci. Postacie z bajek są zawsze uśmiechnięte, zachęcają do zabawy. Pokazują jak nauczyć dziecko liczyć, czy też jak nauczyć dziecko literek.

Bajki dla dzieci mogą być rozrywką dla całej rodziny, ponieważ film animowany to świetna zabawa, a youtube bajki to nieograniczony do nich dostęp.

Mama musi zadbać o siebie – 5 wskazówek jak to zrobić!







Dodaj komentarz