Kategorie
Bajki dla dzieci

Tvp abc – Pan Samochodzik #13 włamywacz – Mission Impossible
W laboratorium Profesora miało miejsce włamanie, złodziej ukradł magiczny eliksir, który Pan Samochodzik odnalazł w jednym z wcześniejszych odcinków. Profesor dzwoni do Samochodzika i prosi go o pomoc. W tej misji Panu Samochodzikowi ponownie pomoże Myszka, muszą przedostać się do budynku nieprzyjaciela. Będa się przebierali za wrogie świnki i próbowali odzyskać skradziony eliksir. Sprawdź czy im się uda w bajce edukacyjnej jak z Tvp abc.

Bajki jak z tvp abc

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Bajki jak z tvp abc

Kanał JustBaby publikuje bajki dla dzieci na youtube. Bajki uczą, bawią i pozwalają dziecku miło spędzić czas. Prezentowane youtube bajki pozwolą zrozumieć dziecku alfabet, alfabet po angielsku. Pokazują kolory po angielsku dla dzieci, zawarta w nich jest również nauka liczenia dla dzieci.

Wachlarz różnorodności jest ogromny, znajdziecie tu Państwo bajki dla dzieci po polsku, piosenki dla dzieci, kołysanki,czy też bajki na dobranoc. Bardzo ciekawe są bajki o samochodach pod tytułem Pan Samochodzik. Główny bohater wraz z przyjaciółmi w każdym odcinku odbywa nową przygodę.

Prezentowane śpiewanki to głównie: kołysanki usypianki, jak np. jadą jadą misie. Kołysanki dla dzieci jak np. aaa kotki dwa czyli wszystkie popularne kołysanki youtube.

Bajki na kanale youtube nawiązują również do najpopularniejszych obecnie bajek dla dzieci takich jak: swinka peppa bajki, bajki disneya, bing bajka, bajki barbie, bajka psi patrol, bajka strażak sam w związku z tym wszystkie popularne bajki animowane.

Znajdziecie również Państwo bajki o traktorach, bajki o dinozaurach, jak również śpiewanki dla dzieci. Postacie z bajek są zawsze uśmiechnięte, zachęcają do zabawy. Pokazują jak nauczyć dziecko liczyć, czy też jak nauczyć dziecko literek.

Bajki dla dzieci mogą być rozrywką dla całej rodziny, ponieważ film animowany to świetna zabawa, a youtube bajki to nieograniczony do nich dostęp.

 
2 odpowiedzi na “Tvp abc – Pan Samochodzik #13 włamywacz – Mission Impossible”

Ꮲlease let me know if yoս’re lookіng for a article author for your ѕite.
You have some realⅼy great articles and I feel I would be a good asset.

If you ever want to take some ⲟf the load off,
I’d absоlutely love to write sоme articles for y᧐ur blog in exchange
for a lіnk Ƅack to mine. Pleasе shoօt me an e-mail if іnterested.
Regards!

Thanks but I do my job alone, but if you wan exchange the links , just send on what site?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *