Kategorie
Bajki dla dzieci

Youtube bajki – Pan Samochodzik #6 Niespodziewany lokator
W dzisiejszym odcinku w domu Pana Samochodzika pojawi się niespodziewany lokator. Będzie to nowy bohater serii. Początkowo wizyta nie spodoba się Panu Samochodzikowi i będzie się starał pozbyć gościa. Sprawdź czy mu się uda i jak potoczy się ta historia. Zapraszam na youtube bajki.

Youtube bajki

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Youtube bajki

Kanał JustBaby publikuje bajki dla dzieci. Bajki uczą, bawią i pozwalają dziecku miło spędzić czas. Prezentowane bajki pozwolą zrozumieć dziecku alfabet, alfabet po angielsku. Pokazują kolory po angielsku dla dzieci, zawarta w nich jest również nauka liczenia dla dzieci.

Wachlarz różnorodności jest ogromny, znajdziecie tu Państwo bajki dla dzieci po polsku, piosenki dla dzieci, kołysanki,czy też bajki na dobranoc. Bardzo ciekawe są bajki o samochodach pod tytułem Pan Samochodzik. Główny bohater wraz z przyjaciółmi w każdym odcinku odbywa nową przygodę.
Prezentowane śpiewanki to głównie: kołysanki usypianki, jak np. jadą jadą misie. Kołysanki dla dzieci jak np. aaa kotki dwa czyli wszystkie popularne kołysanki youtube.

Bajki na kanale youtube nawiązują również do najpopularniejszych obecnie bajek dla dzieci takich jak: swinka peppa, bajki disneya, bing bajka, bajki barbie, psi patrol, bajka strażak sam w związku z tym wszystkie popularne bajki animowane.
Znajdziecie również Państwo bajki o traktorach, bajki o dinozaurach, jak również śpiewanki dla dzieci. Postacie z bajek są zawsze uśmiechnięte, zachęcają do zabawy. Pokazują jak nauczyć dziecko liczyć, czy też jak nauczyć dziecko literek.

Bajki dla dzieci mogą być rozrywką dla całej rodziny, ponieważ film animowany to świetna zabawa, a youtube bajki to nieograniczony do nich dostęp.

 
Dodaj komentarz