Kategorie
Aktualności Blog Filmy

Sklep dla dzieci – 7 Poleca! justbaby.pl to bezpieczne zakupy!
Interesują cię bezpieczne zakupy w sieci? Zapraszam na zakupy do www.justbaby.pl . To świetnie wyposażony sklep dla dzieci gdzie znajdziesz tam wózki dziecięce oraz wszystkie inne potrzebne artykuły dziecięce.

7 Poleca sklep dla dzieci justbaby.pl

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

Zarówno przyszli, jak i młodzi rodzice przeżywają obecnie sporo emocji. Wiele się zmienia, ale nie potrzeby najmłodszych! Potrzebując wyprawki, zabawek i akcesoriów warto zdecydować się na bezpieczne zakupy online! Takie zakupy oferuje sklep dla dzieci www.justbaby.pl
Bezpieczne zakupy on-line, sklep dla dzieci

Rozwiązaniem są zakupy online! Sklep JustBaby oferuje bogaty asortyment dzięki, któremu podczas jednorazowych zakupów można zaopatrzyć się w praktycznie kompletną wyprawkę dla noworodka. Przyszli rodzice znajdą tam wózki, nosidełka, foteliki samochodowe czy też wanienki. W sklepie nie brakuje także otulaczy, zabawek sensorycznych oraz akcesoriów niezbędnych młodej mamie.

Sklep dla dzieci uzupełniony o blog poświęcony macierzyństwie

Warto zerknąć także na bloga prowadzonego przy stronie sklepu. Rodzice znajdą tam porady dotyczące opieki nad dziećmi oraz kompletowania wyprawki. Fachowcy z różnych dziedzin dzielą się na nim wiedzą dotyczącą m.in. urządzania dziecięcego pokoju,  mleka mamy oraz wszelakich aspektów odnośnie ciąży i macierzyństwa.
Zabawki dla dzieci

Szczęśliwi posiadacze ogródków i Ci zamknięci w czterech ścianach mieszkań znajdą na stronie JustBaby zabawki umożliwiające aktywność sportową dzieci w różnym wieku. W czasie izolacji dzieciom zdecydowanie brakuje wysiłku fizycznego gwarantowanego przez przedszkola i place zabaw. Sklep zapewnia pojazdy, bujaki, rowerki, hulajnogi oraz różnego rodzaju pchacze. Kupując na JustBaby można być pewnym, że wszystkie zabawki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Spełniają zatem wszelkie wymogi bezpieczeństwa najmłodszych.

Bezpieczna wysyłka firmą kurierską

Wysyłka odbywa się za pomocą firmy kurierskiej, która dostarczy paczkę prosto do drzwi. Obecnie istnieją protokoły bezkontaktowego przekazywania paczek, które zwiększają bezpieczeństwo przyszłej mamy lub młodych rodziców i ich maluchów.  JustBaby gwarantuje także zwrot towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez podania przyczyny.

Wszystko to gwarantuje udane i bezpieczne zakupy! Skompletowanie pełnej wyprawki z bogatego asortymentu, podczas jednorazowych zakupów to ogromny plus sklepu w obecnej sytuacji!
Kanał YouTube z bajkami dla dzieci, tak to też oferuje sklep dla dzieci

Dodatkowym atutem JustBaby jest ich kanał na YouTube: JustBaby Nursery Rhymes . Bajki są zbudowane na prostej fabule. Nie ma w nich zbędnych bodźców, chaosu. Uczą angielskiego – kolorów, części ciała, zwierząt czy kształtów. Bohaterami ich są najczęściej zwierzęta. Przygody bohaterów mają klarowną fabułę, uwzględniają konsekwencje następujących po sobie zdarzeń. Uczą jak postępować w danej sytuacji i jakie są skutki określonych działań, często pokazują niebezpieczeństwo jakie nam grozi, kiedy nie będziemy przestrzegać określonych zasad.

Zapraszam do sklepu oraz na ich media społecznościowe

     
Dodaj komentarz