Kategorie
Aktualności Blog

Gry – sposób na wieczór z przyjaciółmi, jakie planszówki wybrać
Coraz więcej czasu spędzamy ostatnio w domach. Trochę z powodu panującej aury, trochę z powodu sytuacji epidemiologicznej. Co można robić w czterech ścianach? Grać w gry planszowe, w związku z tym mam dla Was kilka fantastycznych propozycji.

Gry do opowiadania

Story cubs – gra oparta na kostkach do gry z ilustracjami. Każdy gracz lub wszyscy wspólnie mogą układać poważne lub zabawne historie!

Dixit – gra skojarzeń i opowiadania, a nawet śpiewania. Dobra zabawa jest gwarantowana.
Dungeons & Dragon – kultowa gra! Fabularny świat lochów i smoków, do którego można przenieść się na wiele godzin. Każdy gracz tworzy swoją postać i zaczyna się wielka przygoda!

Gry logiczne i gry strategiczne

Zamki Burgundii – gra toczy się w Dolinie Loary w XV wieku. Razem z przyjaciółmi wcielicie się w role bogatych książąt, którzy starają się powiększać swoje wpływy i majątek.
Gra o tron – akcja gry zaczyna się, gdy roznosi się wieść o śmierci króla Roberta Baratheona. Siedem księstw popada w chaos, gdy sześć wielkich rodów (tak to właśnie Wy) rozpoczyna krwawą wojnę o słynny Żelazny Tron.

Scythe – strategiczna gra planszowa, w której może wziąć udział od jednego do pięciu graczy. Fabularnie wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europy Wschodniej podczas alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia.

Trochę śmiechu – gry na wesoło

Zgadnij kim jesteś – ta gra ma wiele wersji i wcale nie potrzebujecie “komercyjnego pudełka”. Wystarczą Wam samoprzylepne kartki, które umieścicie na swoich czołach. Zaszalejcie z tematami gry: znane postacie, zwierzęta, postacie literackie, a może profesorowie z Waszej uczelni?
Kalambury – im bardziej nagimnastykujcie się podczas pokazywania haseł, tym będzie zabawniej! Użyć możecie kart z obrazkami (wersja, gdy gracie z dziećmi), własnych pomysłów lub internetowych generatorów haseł.

Odjechane jednorożce – to nie gra dla dzieci, a pełna śmiechu i podstępów wersja jednorożców dla dorosłych!
Bawcie się dobrze! I niech wygra najlepszy! No i zawsze w ostateczności pasjans to gra którą może ułożyć każdy.

Chcesz się odstresować, w związku z tym odwiedź mój kanał YouTube gdzie znajdziesz śmiesznymi filmikami : 7Fun

Lub po prosu sprawdzaj tu: złota7
Dodaj komentarz