Kategorie
Aktualności Blog

Kocha lubi szanuje 10 znaków, że on za Tobą szaleje
Kocha mnie, nie kocha mnie, kocha mnie… – chyba największy dylemat przed każdą zakochaną kobietą. Twoje serce jest rozdarte agonią, zjadłaś już kilka czekoladek, nienawidziłaś każdego mężczyznę i wysłuchałaś wszystkich miłosnych piosenek. Zastanawiasz się, dlaczego nie zachowuje się jak zakochany chłopak z ostatniego romantycznego filmu, który widziałaś. Cóż, może się zawiedziesz, ale miłość w życiu nie jest taka jak w filmach, nie kłam kochanie lub kochaj albo rzuć. Kocha lubi szanuje

I kiedy zrywasz stokrotki w desperackich próbach znalezienia odpowiedzi na odwieczne pytanie, zapominasz spojrzeć na oczywiste znaki…

1. Wygląd mówi wszystko

Czy czułaś jego płonące spojrzenie podążające za każdym Twoim ruchem? Czy patrzy w Twoje oczy za każdym razem, gdy mówisz? Tak, prawdopodobnie masz piękne oczy, ale zaufaj mi, mężczyźni, wolą patrzeć na coś innego.
2. Jego przyjaciele wiedzą o Tobie

I chociaż najbardziej naturalną rzeczą dla kobiet jest dzielenie się ze swoimi przyjaciółkami, wszystkim co dotyczy „Pana Idealnego”, nie jest tak dokładnie w przypadku mężczyzn. Więc jeśli jego przyjaciele znają Twoje imię – gratulacje! Jesteś oficjalnie w rubryce z ofertami specjalnymi.

3. Zapamiętuje szczegóły, kocha lubi szanuje

Daty, ulubiony film, a nawet to, co ubrałaś na pierwszej randce. Jeśli zauważy drobiazgi, na pewno jest Tobą zainteresowany.
4. Szuka kontaktu z Tobą

Bez względu na to, jak bardzo jest zajęty, zawsze znajdzie dla Ciebie czas. Poranne wiadomości, krótkie telefony, aby usłyszeć Twój głos, wszystkie te znaki krzyczą do miłości.

5. On Cię słucha, kocha lubi szanuje

Od kolejnego dramatu z przyjaciółką po Twoje największe marzenia i cele, jeśli słucha z zainteresowaniem wszystkiego, co masz do powiedzenia, masz szczęście.

6. Zawsze Cię dotyka

Być może najbardziej oczywisty sygnał, że szaleje za Tobą. Jeśli te dotknięcia nie są tylko wtedy, gdy on chce Cię w swoim łóżku, to uczucia tam są.
7. Rozmawiaj o swojej przyszłości

Zakochany mężczyzna to taki, który widzi przyszłość z Tobą.

8. Gorąco-zimno, kocha lubi szanuje

Szalony znak zakochania. Dziś jest mu ciepło, jutro jest mu zimno. Nie, nie chce Cię skrzywdzić, po prostu boi się swoich uczuć.
9. Szuka Twojej aprobaty

Jeśli konsultuje się z Tobą w sprawie ważnych decyzji lub po prostu nosi koszulkę, w której go skomplementowałeś, to bez wątpienia szaleje za Tobą.

10. Uśmiech

Gdy tylko mężczyzna uśmiecha się w obecności kobiety, nie ma wątpliwości, że ją lubi.

Nie zapominaj, że bez względu na to, ile oznak miłości znajdziesz w jego zachowaniu, nic nie zastąpi zdecydowanych działań z jego strony. Ważne żebyś czuła się kochana.

Zapraszam również na mój kanał YouTube z bajkami i grami dla dzieci : JustBaby Nursery Rhymes

Zapraszam również na moje śmieszne filmiki, które zrobią Ci dzień: śmieszne filmiki
Dodaj komentarz