Kategorie
Aktualności Blog Filmy

Potrzebna Ci praca? Oto 7 pomysłów jak zarobić pieniądze!
Męczy was praca na etacie? Nie jesteście zadowoleni ze swojej pensji? Chcielibyście powiększyć domowy budżet o parę groszy? Albo co lepsze – zarobić dobrą kasę? Zostańcie ze mną a podpowiem wam, jak zarobić pieniądze!

Potrzebna Ci praca? Oto 7 pomysłów jak zarobić pieniądze!

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego artykułu,
zapraszam na video-relacje w pigułce.

SPODOBAŁO SIĘ ?!?

7. Usługi sprzątające

Może wydawać się to śmieszne ale… ale obecnie profesjonalne usługi sprzątające są w cenie. Zwłaszcza, jeżeli naszym klientem będzie osoba zamożna. Wtedy możemy wyciągnąć niezłą dniówkę! Pracując kilka godzin śmiało można zainkasować ponad 500 zł netto na głowę. Co prawda, na początku należy doliczyć różne koszty, między innymi odkurzacze, ścierki, czy specjalne płyny. Zwłaszcza jeżeli przyjdzie nam zmierzyć się z wyczyszczeniem skórzanej kanapy czy drogiego dywanu. Bez odpowiedniego sprzętu jakość naszych usług spada, przez co nie możemy celować w potencjalnie zamożnego klienta, który powinien być naszym celem numer jeden. Pamiętajcie, że w biznesie liczy się jakość, a nie ilość. Lepiej dwóch klientów, którzy zapłacą wartościową stawkę za nasze usługi niż 10 za parę groszy, gdzie tylko stracimy nerwy.
6. Mycie zwierząt

Moda zwierzęca stale się rozrasta. Bardziej popularne stają się nie tylko sklepy dla zwierzaków, gdzie naszemu psiakowi możemy kupić czapkę czy skarpetki ale także salony piękności dla psów czy kotów. Właściciele tych pierwszych często nie szczędzą grosza i zostawią nam pod opieką swojego milusińskiego jeżeli odpowiednio od niego zadbamy. Mycie, suszenie i czesanie to nawet 120 zł za niecałe dwie godziny pracy! Jest to idealny patent na to, by dorobić drugą dniówkę po godzinach, albo co lepsze – jak mamy warunki i kapitał początkowy – rozkręcić własny interes. Polecam to osobom mieszkającym w dużych miastach, gdzie grupa docelowa jest ogromna, a właścicielom nie za bardzo uśmiecha się tego robić we własnym mieszkaniu.

5. Wirtualny asystent / asystentka

Takie osoby najczęściej sprostać muszą początkowo prostym zadaniom. Pilnowanie kalendarza, odpisywanie na maile, umawianie spotkań czy rozmowy telefoniczne. To wszystko można robić z własnych czterech kątów. Wymagane są podstawowe umiejętności w obsłudze narzędzi komputerowych, takich jak Word, Excel, Poczta, Kalendarz czy kalkulator. Osoby mierzące dalej mogą rozwinąć swoją wiedzę z zakresu dodawania postów na Facebooka, dodawania ogłoszeń czy wpisów na stronę internetową, co podnosi kwalifikacje i stawki za godzinę. A te śmiało mogą zaczynać się nawet od 15 zł netto na godzinę przy podstawowych umiejętnościach! Można przygotować wszystko również w ramach abonamentu, gdzie zyskamy 4-5 klientów za ustaloną kwotę i już robi się pokaźna sumka.
4. Sprzedaż allegro

Masz dostęp albo początkowy budżet albo kilka niepotrzebnych telefonów na stanie? Sprzedaj je na allegro! Pieniądze z zakupu zainwestuj w kolejne urządzenia, gdzie nawet pracując na etacie znajdziesz czas, by takową sprzedaż rozkręcić. Zaczniesz od dwóch telefonów, a skończysz na komputerach, laptopach? A może jesteś kobietą i masz zdolności manualne? Wykonujesz ozdoby, szyjesz ubrania czy malujesz kubki. To idealny patent na to, by rozkręcić sklep z rzeczami hand-made, które są od dłuższego czasu bardzo popularne! Grupę docelową możesz zbudować już poprzez kontakty, które posiadasz. Przez wujka, ciocię, kumpla ze szkolnej ławki. Dodaj dzieła na Facebooku i patrz na efekty.

3. Marketing afiliacyjny

W prostych słowach tego znaczenia, to nic innego jak polecanie usług innych. W praktyce sprowadza się to do dodawania, kopiowania czy udostępniania linków stron partnerskich. Mogą być to kosmetyki, suplementy diety, tapety, sprzęt czy akcesoria samochodowe. Poszukujących do współpracy jest na prawdę bardzo wielu! Wykorzystać do tego możesz fora, konta na profilach społecznościowych czy blog internetowy.

2. Doradztwo, to świetna praca

Czujesz się ekspertką w dziedzinie ślubów? Potrafisz organizować przyjęcia i inne eventy? Zostań doradczynią ślubną! Pomóż Pannie młodej zorganizować jej idealny wieczór, gdzie poczuje się jak królowa na najdroższym balu na świecie. Jeżeli z kolei jesteś ekspertem w dziedzinie pisania wniosków, tworzenia CV czy dotacji to możesz podzielić się tą wiedzą z kimś odpłatnie albo zrobić to za niego! Pamiętaj jednak, że doradztwo to trudny biznes, gdzie faktycznie musisz być pewny swoich umiejętności. Ich braki albo błędy nie spowodują, że Twoje usługi zostaną polecone pocztą pantoflową i ktoś o Tobie się dowie, wręcz przeciwnie, przygoda biznesowa może bardzo szybko się zakończyć.
1. Sklep internetowy, dochodowa praca

Chyba jeden z najlepszych pomysłów na naszej liście. Przydatny również dla osób, które działają w branży hand-made. Sklep internetowy można utworzyć na kilka sposobów i nie zawsze potrzebne są tutaj olbrzymie pieniądze na jego budowę. Wiele serwisów oferuje formę abonamentów. Pozostaje Ci jedynie sprawdzić potrzeby konsumentów, dowiedzieć się czego potrzebują i dać im to! Nie zapomnij także o promocji na Facebook, gdyż bardzo dużo znaczy to w takim biznesie. Na internecie można wybrać wiele systemów do obsługi sklepu, zalicza się do nich Woocommerce, Shoper, Prestashop czy Sky shop. Następnie musimy znaleźć producenta, który dostarczy nam towar. Jak nie mamy magazynu, możemy umówić się z nim, żeby wysyłał towar bezpośrednio do klienta. To pomoże nam skrócić czas oczekiwania i pozbyć się niepotrzebnych kosztów!

A Wy, jakie macie pomysły na biznes? Praca was sama znajduje ?

Piszcie w komentarzach !

Odwiedzajcie mój kanał YouTube

Zaglądajcie na Facebook (organizuję konkursy 😀 )

I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem !
W odpowiedzi na “Potrzebna Ci praca? Oto 7 pomysłów jak zarobić pieniądze!”

Hm. Ja bym chciałam mieć swój własny salon kosmetyczny. Moje jedno z marzeń. Napewno teraz nie jest to możliwe. Ale kto wie,może za ileś lat. Przecież marzenia są po to aby je spełniać.

Dodaj komentarz